יום חמישי, 27 ביוני 2019, כ"ד סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 058-4337220

תרבות ופנאי בצפונט

תרבות ופנאי

נמרוד חוזר הביתה- לגליל

ב-7.12 יפתח במתחם אגמון מרקט ליד מלון גלילון, "קפה נמרוד", שמהווה חלק מפרויקט הנצחתו של נמרוד שגב ז"ל.

פורסם בתאריך:


חזי שגב, תושב ראש פינה, עסוק בהנצחת בנו נמרוד שגב ז"ל, מאז שנפל. נמרוד שגב ז"ל, איש היי טק, בכיר בחברת מיקרוסופט, נהרג כמה ימים לפני סוף מלחמת לבנון השנייה, בט"ו באב, חג האהבה- חודש לפני יום הולדתו ה-29.

לאחר שהקים לזכרו את "מצפה נמרוד" במיקום הגבוה ביותר בראש פינה- ומדריך בעצמו, ברחובות ראש פינה ובמצפה -חיילים, בני נוער ומטיילים- ומספר על ההיסטוריה של המושבה הוותיקה ועל בנו נמרוד ז"ל, תחנוך המשפחה מיזם הנצחה חדש-

את "קפה נמרוד" במתחם אגמון מרקט, על כביש 90.

המשך פרויקט ההנצחה- קפה נמרוד- שתיים מהאהבות הגדולות של נמרוד- המושבה ראש פינה ונמל תל אביב, בו נהג לבלות עם משפחתו לאחר המעבר לאזור המרכז, הן הרוח המנשבת מאחורי הקונספט הייחודי של המסעדה המקורית שנפתחה לפני 11 שנים בנמל תל אביב. בהמשך נפתח סניף במתחם שרונה וברחוב שוקק החיים אבן גבירול והסניף הרביעי נפתח סוף סוף בבית... בגליל העליון, במתחם אגמון מרקט - בשותפות של אהוד שגב אחיו של נמרוד ז"ל וחברו הטוב , דוד אייל מראש פינה עם היזם חיים אוחיון והשותפה יפית רגו'אן.

זהו העסק הראשון שיפתח באגמון מרקט ויריית הזינוק למתחם החדש שעתיד להתמלא בעסקים מקומיים.

אירוע הפתיחה  ביום חמישי 7.12.2017  בשעה 18:30. האירוע יכלול מוסיקה, יין, מנות מסתובבות, הופעה של להקת 'ביג בן' מראש פינה ועוד, כולם מוזמנים לחגוג את החיים לזכרו של נמרוד שגב ז"ל עם בני המשפחה וחברים.

הכניסה ללא תשלום!

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: