יום ראשון, 18 באוגוסט 2019, י"ז אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 058-4337220

חינוך וקהילה בצפונט

חינוך קהילה

אלופים ברובוטיקה

נבחרת משותפת של קריית שמונה המורכבת מתלמידי בתי הספר מצודות והמגינים בעיר זכו במקומות הראשון והשני (בהתאמה) בתחרות הרובוטיקה היוקרתית של ה- FLL

פורסם בתאריך:


הישג נאה לתלמידים מקרית שמונה בתחרות רובוטיקה. נבחרת בית הספר "המגינים" שזכתה בתחרות במקום השני על ביצועי הרובוט בזירה וגם בקטגוריה של מקצועיות אדיבה, נקראת "נבחרת יותם לרובוט מושלם" על שם יותם ביטון ז"ל, תושב העיר ותלמיד בית הספר בעברו, שהיה יזם בנפשו ונהרג בתאונת דרכים.

תלמידי מגינים המציאו תא המתחבר לתחנת החלל שיוצר כבידה מלאכותית באמצעות הכוח הצנטריפוגלי ובכך מאפשר להתהלך בתחנת החלל כמו בכדור הארץ.בעקבות הזכייה הכפולה העפילה נבחרת מגינים לתחרות הארצית שתתקיים בארנה בירושלים.

נבחרת מצודות זכתה במקום הראשון בתחרות בתכנות תוכנה. הנבחרת שנקראת the smart bricks המציאה the space dance המאפשר לאסטרונאוטים לבצע כושר גופני בחלל על ידי חיבור ומשיכה לגומיות אלסטיות בדרגות קושי שונות.

ראש העיר אביחי שטרן, בירך את הזוכים ואמר: "ילדי קריית שמונה שוב הוכיחו לנו כי הם הכי טובים שיש בכל התחומים. אני מודה לתלמידים, למורים הנפלאים ולמנהלות בתי הספר על ההישג, ובטוח שזו רק ההתחלה. תודה על הכבוד שאתם מביאים לקריית שמונה" .

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: