יום ראשון, 18 באוגוסט 2019, י"ז אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 058-4337220

חינוך וקהילה בצפונט

חינוך קהילה

מחווה יפה מראש העיר הנבחר

ראש העיר החדש של קרית שמונה, אביחי שטרן, החליט להעניק ציוד משרדי ששימש את המטה שלו במהלך הבחירות למשפחות נזקקות. אחת המשפחות קיבלה מחשב ומדפסת

פורסם בתאריך:


ראש העיר הנבחר, אביחי שטרן, אמור להיכנס רשמית לתפקידו רק היום בערב, אבל כבר מלפני שבוע הוא מנהל סדר יום עמוס מתוך מטרה להתחיל להניע מהלכים שיקדמו את ענייני העיר כמה שיותר מהר.

התוכניות השתנו לו קצת אתמול בגלל האירועים הביטחוניים בגבול הצפון. שטרן נפגש עם הרמטכ"ל גדי אייזנקוט, שהגיע לצפון כדי לעקוב מקרוב על המבצע של כוחות צה"ל, וגם פרסם הודעה לתושבים בעיקר כדי להרגיע ולדווח שהכל בשליטה.

במקביל ראש העיר הנבחר ביחד עם אנשי מטה הבחירות שלו, החליטו לעשות מחווה יפה לקראת לכבוד חג החנוכה, ולתרום את הציוד המשרדי ששימש את קמפיין הבחירות למשפחות נזקקות. אחת המשפחות זכתה לקבל מחשב ומדפסת לשימושה.

במכתב שצירף שטרן הוא כתב: "יש בתוכנו נר – הנשמה שניתנה בנו, בעזרתה אנחנו יכולים להאיר לעצמנו ולאחרים.

"צוות מטה אביחי שטרן, ברשות ראש העיר מר אביחי שטרן, נרגשים להעניק למשפחתך היקרה מחשב ומדפסת. בעידן הזה המחשב הוא כלי בסיסי לצורך למידה, רכישת ידע ומסוגי יסוד, ועד צבירת מידע רחב בכל תחומי חיינו ומהעולם, כלי לצמצום פערים ופיתוח אישי ומקצועי.

"לכבוד חג החנוכה אותו אנו חוגגים השבוע, מצאנו לנכון להכניס לביתכם אור בעזרת מחשב זה. ראש העיר מר אביחי שטרן וצוותו, סמוכים ובטוחים שתשתמשו במחשב זה לתועלת מרבית של בני הבית להנאה ולמידה. חג אורים שמח".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
נפש ענקית הכנסת אור לבית תבורך (ל"ת)
אלי | 18:38   05.12.18