יום שבת, 20 ביולי 2019, י"ז תמוז ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 058-4337220

מ.א. הגליל העליון בצפונט

הגליל

שלדי הכלים החקלאיים יוצגו בצומת באגמון החולה

שלדי הכלים החקלאיים שהוצתו בעמק החולה, יוצגו בצומת אגמון החולה במהלך חג סוכות, כדי להגביר את מודעות הציבור לסכנת הטרור החקלאי.

פורסם בתאריך:


חקלאי הגליל ממשיכים להיאבק כנגד הטרור החקלאי ואזלת ידה של ממשלת ישראל למיגורו.  חברת ג"ג (גליל גולן), של החברה לפיתוח הגליל, הציבה את שלדי הכלים החקלאיים הגדולים, שהוצתו בחודשים האחרונים, בצומת אגמון החולה.

אלפי המטיילים הצפויים לפקוד את האזור מוזמנים להתרשם מהנזקים העצומים איתם נאלצים החקלאים להתמודד בשל אירועי טרור אלו, להצטלם לידם ולהעלות לאתרים החברתיים.  בכך מעוניינים היוזמים של המהלך להעלות את המודעות לטרור החקלאי בקרב הציבור הרחב, מתוך כוונה להשפיע בכך על הממשלה, על מנת שתפעל להוספת תקציבים לביטחון החקלאות והחקלאים בישראל.

כזכור לאורך השנה האחרונה- פקדו את החקלאים בכל רחבי הארץ, מספר רב של אירועי טרור חקלאי לרבות גניבות רכוש חקלאי, הצתות כלים חקלאיים ועוד. כחלק מאירועי טרור אלו הוצתו גם  כלים חקלאיים של ג"ג (גליל גולן) והחברה לפיתוח הגליל, ונגרם נזק הנאמד במיליוני שקלים, שאותו מסרב הביטוח לשלם..

בשל כך הוחלט להציב את שלדי הענק של הכלים המפויחים,  בצומת כביש 90, בכניסה לאגמון החולה על מנת להמחיש לציבור המטיילים את  מצוקת החקלאים, אל מול הטרור החקלאי לאומני ולהעלות את דרישת החקלאים מממשלת ישראל לסייע במאבק, מול הטרור, אשר בינתיים הסתיים רק בהבטחות השרים, ללא מעשים.

הקהל הרחב מוזמן להגיע ולהבין את משמעות הפגיעה הקשה ועוצמתה, לצלם ולהפיץ ברשתות החברתיות ולסייע במאבק.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: