יום חמישי, 27 ביוני 2019, כ"ד סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

הבתים הוותיקים של קצרין מתחדשים

הבתים המשותפים בקצרין הסמוכים לטיילת גמלא ולטיילת נווה עוברים שיפוץ כללי של החזות החיצונית ושל חדרי המדרגות. נציג משרד השיכון שערך סיור במקום הביע שביעות רצון מהתקדמות העבודות.

פורסם בתאריך:


מנהל תחום מרקם ותיק במשרד השיכון והבינוי, בני תמים, קיים סיור בפרויקט שיקום שכונות בקצרין, יחד עם מנהל המחלקה לשירותים מוניציפאליים, אסי קצירו, זהר מוסבקוביץ, מפקח הבנייה,  ויקטור ברקאי, אדריכל הפרויקט וריאד אבו יונס, הקבלן הנבחר.

תמים בחן את הנעשה בשטח והביע שביעות רצון מהתקדמות העבודות, ומהירתמות התושבים והמועצה לשיפוץ. הוא הבהיר כי זהו תהליך אשר ייקח זמן אך בסיומו השכונות הוותיקות יקבלו מתיחת פנים מרשימה.

 

תהליך העבודה כולל בניית פיגומים, צביעה יסודית וקבלת מראה חדש. בנוסף לצביעה מבוצעות עבודות זיפות ואיטום גגות המבנים ומתוכנן טיפול במערכות הביוב והחלפת מרכזיות מים מיושנות בחדשות.

דימי אפרצב, ראש המועצה המקומית קצרין: "אני שמח לראות את פרויקט שיקום השכונות רוקם עור וגידים מול עינינו, אני מחכה לראות ולשמוח בתוצאה הסופית. אני רוצה להודות למשרד השיכון והבינוי על ההחלטה החשובה ולתושבים על גילוי אורך הרוח והסבלנות בכל הנוגע לשיפוצים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: