יום ראשון, 16 ביוני 2019, י"ג סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

ההורים הגאים

רועי פלד, שניהל מאבק להסגרתם והענשתם של אלה שגרמו למותה הטרגי של חברתו לי זייתוני, הוציא לאור ספר חדש בשם "רק דברים טובים". הוריו של רועי, צילה וגבי פלד מקצרין, נפגשו עם ראש המועצה המקומית, דימי אפרצב, שרשם על עותק של הספר הקדשה מיוחדת לרועי

פורסם בתאריך:


ספר הביכורים של רועי פלד , בן קצרין, מתפרסם בימים אלה. הספר מגולל את סיפור המאבק, את הקושי ואת סוף הסיפור העצוב של רועי ובת זוגתו לי זייתוני ז"ל שנהרגה בתאונת פגע וברח שזיעזעה את המדינה לפני 8 שנים. הספר הוא למעשה ספר עלילתי על בסיס יומן שהוא כתב על הפרשה. לצורך הוצאתו הוא יזם קמפיין מימון המונים.

רועי היה בן זוגה של לי זיתוני ז"ל, שנהרגה בתאונת דרכים שזעזעה את כל המדינה בספטמבר 2011. שני תיירים צרפתים, קלוד איזק חייט ואריק רוביק, שפגעו בה עם מכוניתם, נמלטו תוך שעות ספורות לצרפת.

רועי, יחד עם הוריה של לי זייתוני, יצא למאבק קשה וממושך כדי להביא לכך שחייט ורוביק יועמדו לדין. הוא יזם הקמת קבוצה בפייסבוק בשם "צדק בשבילי", שמנתה למעלה מ-17 אלף חברים. בדצמבר 2014 הסתיים המאבק לאחר שבית המשפט בפריז דן את חייט ורוביק וגזר עליהם עונש מאסר.

רועי פלד נולד וגדל בקצרין. הוריו צילה וגבי פלד הם מוותיקי קצרין ומנהלים מזה שנים רבות סטודיו צילום במרכז המסחרי של הישוב.  בתחילת השבוע נפגשו צילה וגבי עם ראש המועצה המקומית קצרין, דימי אפרצב, כשבידיהם ספר הביכורים  של רועי וביקשו הקדשה אישית לרועי.

אפרצב, שהיה לפני לא מעט שנים המורה של רועי בבית הספר "נופי גולן", נענה בחפץ לב וכתב:

"רועי היקר, בתום מאבק ארוך, מתיש וצודק, עומד מולי גבר חזק, מרשים, אמיץ וגיבור. אני מאחל לך, בכל ליבי, שהשמחה והאושר ישכנו בביתך תמיד ותדע לתעל כל דבר לטובתך. אני גאה בך מאוד, שמחתי לעמוד לצידך אז ואשמח לעמוד לצידך גם בעתיד, לכל דבר שתבקש. עלה והצלח ידידי היקר!, דימי".

לאחר תום המאבק החל רועי פלד לשקם את חייו ולפתוח דף חדש. הוא חי כיום בארה"ב. הוא מצא זוגיות חדשה, והוא עוסק בפיתוח עסקי ואסטרטגי ומייעץ לקמפיינים, ארגונים וחברות. מרצה בתחומי המנהיגות, קבלת ההחלטות וניהול ארגוני. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: