יום שני, 23 בספטמבר 2019, כ"ג אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

יש בורות בכביש, פנו ישירות לנתיבי ישראל

בעקבות החורף הגשום צצו לא מעט בורות ושיבושים בכבישים ברמת הגולן. כדי שהשיבושים יתוקנו מהר, המועצה האזורית ממליצה לתושבים לפנות לחברת נתיבי ישראל, וככל שיהיו יותר פניות, כך יוקדם הטיפול בשיבושים

פורסם בתאריך:


גשמי הברכה שירדו בחורף האחרון היו רווח והצלה לחקלאים, לתיירנים, לנוף ולטבע. אבל בעקבות החורף הגשום חלה התדרדרות במצב הכבישים ברמת הגולן. במקומות לא מעטים צצו ממש בורות שיכולים ליצור נזק משמעותי למכונית, וחלילה גם לגרום לתאונה.

בשבוע שעבר פנה אורי הייטנר, תושב אורטל, לראש המועצה האזורית גולן, חיים רוקח, והתלונן על מצב הכבישים הרעוע. תשובתו של רוקח הייתה שהוא אכן פנה בנדון לחברת נתיבי ישראל, והתשובה שהוא קיבל הייתה: "אבל אף תושב לא התלונן, אז מה אתה רוצה?"

התשובה הזו מסבירה את המדיניות של חברת נתיבי ישראל. זה לא מספיק שראש רשות מקומית יתלונן על מצב הכבישים. חברת נתיבי ישראל קובעת את סדרי העדיפויות בשיפוץ הכבישים על פי מספר התלונות שמגיעות מתושבים.

במועצה האזורית גולן אומרים שלאורך כל החורף הם היו בקשר עם חברת נתיבי ישראל, אך כדי שהעניינים יזוזו יותר מהר, גם התושבים צריכים לפנות, וככל שיהיו יותר פניות, כך יוקדם הטיפול בשיבושים.   

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: