יום ראשון, 26 במאי 2019, כ"א אייר ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

פתח ימ"ח אצלו בבית

המועצה המקומית קצרין הוציאה לפועל פינוי גרוטאות מבית של תושב המקום, והשוטרים שאבטחו את הפעולה הופתעו לגלות כי האיש החזיק ציוד צבאי רב ותחמושת. האיש נעצר ונפתחה חקירה כנגדו.

פורסם בתאריך:


במועצה המקומית קצרין מנהלים מזה תקופה פעילות להסרת מפגעים המפריעים לאיכות חייהם של התושבים ומסכנים אותם. במסגרת זו התקיים היום מבצע לסילוק גרוטאות שאחד התושבים החזיק בביתו.

לאחר הערכות מוקדמת שכללה הוצאת צו חיפוש במקום ושילוב גורמי האכיפה הרלבנטים, הגיעו היום שוטרים מלווים  בנציגי הרשות מקומית, המשטרה ירוקה, ונציגי המשרד להגנת הסביבה, לביתו של החשוד בשנות ה-60 לחייו

השוטרים הופתעו למצוא במקום ציוד צה"לי רב: 8 תיקי ציוד צה"ליים, מזוודה המכילה מדים צבאיים של צה"ל, 6 קסדות צה"ליים, 2 שקי שינה, קיטבג ובו נעליים צבאיות, שק ובו כובעים צה"ליים, 4 אפודי קרב, מחסניות ריקות של רובים מסוג  גליל ו-  M-16, תחמושת מסוגים שונים, נרתיק צבאי ובו מכשיר אלקטרוני השייך לצה"ל, אקדח אויר רובה קשת ועוד.

בעקבות הממצאים הוזעק למקום חבלן של משטרת ישראל ונציגים של צה"ל, לתפיסה ופינוי של כל הציוד שנמצא במקום. במקביל פקחי המשרד להגנת הסביבה פינו חלק ניכר מכלל הגרוטאות שהיו במקום ואשר יצרו מפגע סביבתי ומטרד לתושבים.

לחשוד נערך שימוע המורה לו לפנות את שאר הגרוטאות שבחצר לאלתר והוא עוכב לחקירה בחשד להחזקה של רכוש גנוב, והחזקת נשק ותחמושת ללא רישיון. בנוסף, פקחי המשרד להגנת הסביבה, הטילו על החשוד קנס בגין הצבת גרוטאות ויצירת מטרד סביבתי בסך של 750 ₪.

בהודעת המשטרה נאמר: "משטרת ישראל פועלת תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה ובמקרה הצורך, אף מפעילה ומשתפת  גורמי אכיפה אזרחיים שונים והכל על מנת להבטיח את ביטחונו ושלומו של הציבור,  לשמור על איכות החיים של התושבים ואיכות סביבתם".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: