יום ראשון, 18 באוגוסט 2019, י"ז אב ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 058-4337220

חדשות בצפונט

חדשות

נתיב הסמים מלבנון לישראל

בלשי יחידת גבולות מימ"ר צפון במשטרת ישראל בשיתוף לוחמי צה"ל הצליחו במהלך הלילה האחרון הברחת סמים של כ- 11 ק"ג סם מסוכן מסוג חשיש במסגרת עסקה שהתקיימה בגבול לבנון -ישראל.

פורסם בתאריך:


הגבול בין ישראל ללבנון הוא גבול של עימות בין צה"ל לבין החיזבאללה, אבל בכל מה שקשור לפעילות פלילית, יש שיתוף פעולה בין עבריינים משני צידי הגבול, כשהמטרה היא הברחת סמים לתוך שטח ישראל.

בפעילות יזומה של בלשי היחידה המרכזית  נעצרו שני חשודים (25,35 ע'ג'ר) במהלך ניסיון הברחת סמים מסוכנים מסוג חשיש במשקל של כ- 11 ק"ג אשר בוצעה בגבול לבנון בסמוך לכפר ע'ג'ר.העצורים יובאו מחר בשעות הבוקר לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבימ"ש שלום נצרת.

פעולות סיכול ייבוא הסמים המבוצעות ע"י משטרת ישראל באוויר, בים וביבשה  מטרתן להרחיק את נגע הסמים מקרב האוכלוסייה ולמנוע את סיכון ביטחון הציבור.

בהודעת המשטרה נמסר כי המשטרה תמשיך לפעול כל העת על מנת לסכל ניסיונותיהם של עבריינים להבריח סמים לשטחי ישראל בשיטות שונות, תוך שימוש בכלל האמצעים העומדים לרשותה, ובמטרה למנוע הפצתם של הסמים המגיעים לא אחת לידיהם של צעירים ובני נוער, ועלולים להוות סכנה ממשית לחייהם.

צילומים: דוברות המשטרה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: