יום שבת, 20 ביולי 2019, י"ז תמוז ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 058-4337220

פוליטי בצפונט

עניינים פוליטים ומוניציפאלים

רוה"מ בנימין נתניהו בכנס השלטון המקומי: "נשקיע בגליל כפי שהשקענו יישובי הנגב."

חיים ביבס יו"ר מרכז השלטון המקומי: "בשנים הקרובות הרשויות המקומיות יעמדו בפסגת החדשנות הישראלית ויחסכו מאות אלפי שקלים בהתנהלותם. נביא את בשורת החדשנות לכלל ערי ישראל".

פורסם בתאריך:


היום (חמישי30.08.2018) ערך מרכז השלטון המקומי כנס לרגל השנה החדשה בהשתתפות רוה"מ בנימין נתניהו , יו"ר מרכז השלטון המקומי  חיים ביבס, יו"ר מרכז המועצות האזוריות עמיר ריטוב וכ- 100 ראשי רשויות מרחבי הארץ וממגזרים שונים.

בדבריו אמר רוה"מ כי הממשלה העמידה לה למטרה להשקיע ביישובי הגליל כפי שהשקיעה ביישובי הנגב. זאת, באמצעות פיתוח נרחב של התשתיות, ותמיכה בחברות פרטיות שיחזקו את הכלכלה המקומית בערי הפיתוח ויהפכו אותן לערים מפותחות. עוד הצביע רוה"מ על מגמה ניכרת בצמצום הפערים הסוציו אקונומיים, וירידה משמעותית של ישראל בדירוג הג'יני המודד חוסר שוויון בחברה. רוה"מ ציין כי הוא מתפעל מהדרך השקולה החכמה וקרת הרוח בה חיים ביבס מוביל את השלטון המקומי, וכי התוצאות ניכרות.

רוה"מ בנימין נתניהו: "אנחנו עובדים יחד בשותפות אמיתית לאורך דרך ארוכה. כפי שאתם יודעים, ולא מהיום, אני מייחס חשיבות רבה מאוד לשיתוף הפעולה בין השלטון המרכזי והשלטון המקומי.

כולנו רוצים שתהיה לנו מדינה חזקה, מדינה מתקדמת. כולנו מבקשים לפעול יחד לטובת כל אזרחי ישראל, כולם, בלי יוצא מן הכלל - יהודים, דרוזים, נוצרים, מוסלמים, בדואים, צ'רקסים, בהאים - כל אזרחי ישראל, בלי יוצא מן הכלל".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: