יום שלישי, 15 באוקטובר 2019, ט"ז תשרי ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

ספורט בצפונט

ספורט בכפר יונה והסביבה

אבות ובנים על המגרש

טורניר הכדורגל "אבות ובנים" הסתיים השבוע בקרית שמונה במשחקי גמר, ובטקס במעמד ראש העיר. זהו פרויקט ייחודי בו אבות ובנים משחקים יחדיו כדורגל

פורסם בתאריך:


אתמול נערך טורניר סיכום השנה של פרויקט "אבות ובנים" במעמד ראש העיר אביחי שטרן, אלי קושניר, הוגה התוכנית, ונציגי הנהלת בנק הבינלאומי.

הטורניר וטקס הסיום נערכו במגרש המשולב  בבימת תל-חי בהשתתפות שלושת הקבוצות הפועלות בעיר אשר אליהם הצטרפה קבוצת הבנק הבינלאומי  שהגיעה במיוחד ממרכז הארץ כדי לקחת חלק בטורניר. בסיום הטורניר קיבלו האבות והבנים מדליות ותעודות השתתפות.

תוכנית אבות ובנים מובלת בהצלחה רבה על ידי רשת המתנ"סים - "מוטב יחדיו" במטרה לחזק את הקשר בין אב לבן באמצעות משחק הכדורגל. היום פועלות בקריית שמונה  שלוש קבוצות אשר מונות כ- 90 אבות ובנים הנפגשים אחת לשבוע למשך שעה וחצי  על המגרש.

 בטקס הסיום אמר ראש העיר עו"ד אביחי שטרן: "משמח לראות כל כך הרבה אבות ובנים משחקים ונהנים יחד. כמי שמאמין בשיתוף ציבור אתם ההוכחה, שכאשר מעלים צורך, והציבור שותף גם במימושו, ההצלחה היא גדולה.

"אנו נמשיך ונפתח את תכנית אבות ובנים בשכונות נוספות בקריית שמונה.  בהזדמנות זו אני מודה לאלי קושניר היקר, למנהלי ועובדי הבנק הבינלאומי על השותפות והתמיכה וכמובן לרשת המתנ"סים ומוטב יחדיו על ההובלה המוצלחת של הפרויקט בעיר".

סגן ראש העיר והממונה על הספורט יורם ממן מברך על הפרוקיט ועל שיתוף הפעולה המוצלח בין האבות לבנים. "נמשיך להעצים, לפתח ולתמוך בפעילויות ופרויקטים בתחום הספורט לרווחת תושבי ובעיקר ילדי קריית שמונה", אמר ממן.

אלעד קוזיקרו מנכ"ל רשת המתנ"סים: "אני חש גאווה לצד התרגשות גדולה כאשר אני רואה עשרות אבות ובנים לוקחים חלק בפרויקט כל כך חשוב ומחבר כאן במגרש המפואר שלנו בבימת תל חי".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: