יום ראשון, 29 במרץ 2020, ד' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

ספורט בצפונט

ספורט בכפר יונה והסביבה

אם ביבי נשאר, אני עוזב

בראיון ברדיו 103FM אמר איזי שרצקי, שאם נתניהו יבחר לקדנציה נוספת, הוא יעזוב את קבוצת הכדורגל, איתוראן קרית שמונה. ניסיון העבר מראה ששרצקי איים לא פעם לעזוב, ובסוף נשאר. האם כך יהיה גם הפעם?

פורסם בתאריך:


בוועידת אצבע הגליל שהתקיימה במכללת תל חי בשבוע שעבר, כששרת השיכון, יפעת שאשא ביטון, התראיינה על הבמה, התפרץ לדבריה איזי שרצקי וטען בפניה שמפלגת כולנו מעניקה גיבוי למעשים לא תקינים של ראש הממשלה.

"אתם לא אומרים מילה על אירוע שהוא קרוב לבגידה", אמר שרצקי, "זה יותר גרוע ממה שדותן היה. (תת אלוף רמי דותן, שהורשע בשוחד) על זה שבן אדם מאשר מכירת צוללות למצרים, מילה אתם לא אומרים על זה, מה יהיה, מה יקרה, זאת שערוריה, אני הולך להטיל כאן פצצה. אני אגיד לך אחר כך את מה שיש לי להגיד".

על איזה פצצה דיבר שרצקי במכללת תל חי? התשובה התקבלה השבוע כששרצקי התראיין ברדיו 103FM אצל רון קופמן, משה פרימו וצביקה שרף. "הבאתי 450 מיליון שקל ב-20 שנה לקרית שמונה. הממשלה לא הביאה אגורה. אמרתי את זה בוועידת הגליל", אמר שרצקי.

בהמשך הראיון הוא הוסיף: "אם אני ארד ליגה, אני אשאר בקרית שמונה. אם נישאר בליגה, זה תלוי אם ביבי ישאר ראש ממשלה או לא. אם הוא ראש ממשלה, אני מפסיק להביא כסף. אני לא מוכן. לא יכול להיות שממשלת ישראל, לא מירי רגב, ולא ביבי, לא יביאו אגורה.  

"אני לא יכול לראות את זה, שראש ממשלה שלי עושה כאלה דברים, מאשר צוללת למצרים בלי שאף אחד יודע. אף אחד לא מדבר מילה, לא דיכטר, ראש השב"כ לשעבר, לא גלנט, שהיה בחיל הים, לא ארדן, שטיפל בתיק של בזק".

הדברים הנחרצים מאוד של שרצקי, כמובן שעוררו תגובות בקרית שמונה. המגיב החריף ביותר, היה אלי סבתי, עד לא מזמן הדובר של מירי רגב, שכתב "איזי, קבל ממני טיפ קטן...אל תטרח להכין את העונה הבאה. ביבי יהיה ראש הממשלה ואנא ממך, ממש כבר את האיומים החוזרים ונשנים שלך.בכל מערכת בחירות, ארציות או מוניציפליות, אתה מאיים לעזוב את קריית שמונה. תודה רבה לך על הכל, באמת, אבל די, זה כבר בלתי נסבל".

גם יעקב אדרי לא אהב את הדברים של איזי וכתב: "איזי הוא אדם שלא סופר עד עשר ולפעמים הדברים האלה הם בעוכריו והוא מתערב במצב הפוליטי והחברתי בעיר. איזי גם בראיונות מדבר ומציג את קרית שמונה באור שלילי. הוא צריך להבין שהעיר היא לא רק כדור רגל וחיים בה אזרחים בעלי דעות שונות משלו ולכן הכעס עליו".

אדרי מציע לא להתרגש יותר מדי מהדברים של שרצקי, כי זה קרה כבר בעבר, והוא מציע לשרצקי לעשות מהלך שיחזק את הקשר של התושבים לקבוצת איתוראן. אדרי מציע לקראת העונה הבאה למנות את שמעון הדרי לתפקיד מאמן הקבוצה הבוגרת. הדרי, תושב קרית שמונה, אימן השנה באום אל פחם והעלה את הקבוצה המקומית לליגה הלאומית.

"איזיי יעשה טוב ויפנה אליו וימנה אותו וגם להחזיר שחקני בית טובים שרועים בשדות זרים", כתב אדרי. "זה יחבר את הקהל ויחזיר אותם למיגרשים  בתקווה שזה יחלוף וכמו שנאמר מודה ועוזב ירוחם".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
איזי יא קשקשן
בני | 16:54   10.04.19
1
שירנצקי ואיומיו
איציק | 20:12   02.04.19