יום רביעי, 19 בפברואר 2020, כ"ד שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

ספורט בצפונט

ספורט בכפר יונה והסביבה

את הסיפתח בבוגרים עושים בקרית שמונה

הטניסאית מאיה טחן זכתה בתואר בינלאומי ראשון בבוגרים בטורניר טניס שהתקיים במרכז הטניס בקרית שמונה. כך גם אור רם הראל זכה במקום הראשון, וגם עבורו זהו תואר בינלאומי ראשון.

פורסם בתאריך:


יש טניס בקרית שמונה, ויש גם טורנירים בינלאומיים. אחרי שטורניר מרשל לנוער הפך למסורת, התקיים השבוע גם טורניר לבוגרים, בטורניר הזה זכתה במקום הראשון בנשים, מאיה טחן, מי שנחשבת לתקווה הישראלית בטניס בשנים הקרובות.

טחן בת ה-19 עשתה היסטוריה פרטית, לאחר שזכתה לראשונה בקריירה שלה בתחרות בינלאומית לבוגרות. טחן ניצחה בגמר 6:7 ו-5:7 את ניקול נדל בת ה-18 מהמרכז לטניס בישראל - חיפה, בפיוצ'ר על סך פרסים של 15,000 דולר שהתקיים במרכז לטניס בישראל - קריית שמונה, לכבודו של זיו פתיחה.

עבור נדל, (אין קשר לרפאל נדל) שנמצאת בתקופה מצוינת, היה זה הפסד שני רצוף בגמר לאחר שלפני שבועיים נוצחה בגמר תחרות הבוגרות הבינלאומית בתל אביב ולפני כן עלתה פעם נוספת לחצי הגמר ועוד פעמיים לרבע הגמר.

 גם בגזרת הגברים היתה הצלחה ישראלית,  לאחר שאור רם-הראל, המדורג שני בתחרות, גבר בגמר 4:6 ו-3:6 על המדורג שמיני קונסטנטין ביטון קוזמין מצרפת. גם עבור רם-הראל בן ה-23, שחזר לאחרונה מקולג' בארה"ב שם שיחק טניס, היה זה תואר ראשון בקריירה.

בגמר הזוגות לגברים זכו הצמד האיטלקי, פרנצ'סקו פרארי ופרנצ'סקו וילארדו, לאחר ניצחון 1:6 2:6 בגמר על קונור ברג האמריקני וסקוט דאנקן הבריטי. בגמר הזוגות לנשים זכו פאולינה יאסטרזבסקה מפולין וטיפאני וויליאם מבריטניה לאחר ניצחון דרמטי בגמר 5:7, 6:2, 15:17 על אלנה תאודורה קאדאר מרומניה ואלכסנדרה וולטרס מאוסטרליה.

טל אמסלם (מנהל המרכז לטניס קריית שמונה) – "אנו שמחים לארח שבועיים של תחרויות בינלאומיות עם שחקנים מ- 20 מדינות שונות. זו גם הזדמנות נפלאה לשחקני המרכז לקחת חלק בתחרות בינלאומית במרכז הבית שלהם ולהראות את היכולות מול הקהל הביתי והמשפחות. מקווה לראות גם בשבוע השני הצלחה ישראלית!"

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1