יום שישי, 03 באפריל 2020, ט' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

ספורט בצפונט

ספורט בכפר יונה והסביבה

המרוץ הקריר ביותר בארץ

500 רצים ורצות התחרו במרוץ הקשה "אתגר החרמון". ההפתעה היתה בסוף, הופעה של הזמר מוצי אביב, שהיה הסולן של להקת פיקוד הצפון, וזכור מהשיר "מלכות החרמון"

פורסם בתאריך:


אתר החרמון, המועצה אזורית גולן ובשיתוף ויוזמת חברת מרתון ישראל הזניקו ביום שישי האחרון, שנרשם כיום החם ביותר השנה את מרוץ "אתגר החרמון", המרוץ הקריר ביותר שיצא לדרך עם כ-500 רצים ורצות. בזמן ההזנקה נרשמה באתר טמפרטורה של 24 מעלות עם בריזה קלה ונעימה.

המרוץ כלל ארבעה מקצים שונים: הליכה נורדית, ריצה וטיפוס הר החרמון באורכים שונים.  "אתגר החרמון", המקצה המאתגר ביותר, כלל 10 ק"מ של ריצת שטח וטיפוס, מהווה חלק מאליפות ישראל לריצת הרים.

הזוכה במקום הראשון במקצה גברים "אתגר החרמון" הוא, ניצן יסעור (23) שסיים את המסלול בתוצאה של 1:10:58. הזוכה במקום הראשון במקצה הנשים היא כרואן חלבי שסיימה את המסלול בתוצאה 1:33:56.

בפסגת החרמון חיכה לרצים הזמר מוצי אביב, ששירת כסולן בלהקת פיקוד צפון ונודע ברבים, בזכות שירו המפורסם "מלכות החרמון", אביב ביצע את שיריו המוכרים יחד עם קהילת הרצים בסיום האתגר.

אלון פרידמן, מנכ"ל אתר החרמון, ציין: "מרוץ אתגר החרמון מתקיים זו השנה השלישית, לאור הצלחתו. על אף היותו מרוץ נישתי, שמחנו לגלות כי יש עניין בריצה תלולה ומאתגרת בקרב ספורטאים רבים. השנה נוספו למקצים אתגרים נוספים ואנו מברכים על כך ".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: