יום רביעי, 03 ביוני 2020, י"א סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

ספורט בצפונט

ספורט בכפר יונה והסביבה

חנך את המגרש והפליא בביצועיו

ראש עיריית קרית שמונה, אביחי שטרן, חנך מגרש כדורגל קהילתי חדש, והפגין יכולות מרשימות בכדרור ובבעיטה לשער

פורסם בתאריך:


ליד מגרש הכדורגל הסינטטי, שמשמש את קבוצות הילדים והנוער של איתוראן קרית שמונה, נחנך השבוע מגרש נוסף. המגרש הזה מכונה שחב"ק (שחק בקהילה) והוא אמור להיות מגרש פתוח לציבור הרחב.

המגרש הוקם במימון המשרד לתרבות ולספורט בהשקעה של 650 אלף שקלים. המצע של המגרש הוא מדשא סינטטי, והמידות של המגרש מתאימות למשחקי קטרגל.

סגן ראש העיר והממונה על תחום הספורט בעירייה, יורם ממן, הסביר שמגרש השחב"ק החדש, ביחד עם המגרש הסינטטי, הבריכה האולימפית, ופארק חבלים אתגרי שאמור לקום בסמוך, יהוו את מעין קרית ספורט. עוד ציין ממן שמוקמים בקרית שמונה גם 6 מגרשי מיני פיץ', שלושה כבר נמצאים בביצוע ושלושה נוספים בתכנון.

ראש העיר, אביחי שטרן, חנך את המגרש החדש, וגם צירף סרטון בו הוא ביקש מהציבור לבוא וליהנות מהמגרש החדש. ראש העיר הוסיף עוד שתי בקשות, האחת לשמור על המתקן החדש, והשנייה לשמור במידת האפשר גם על השקט, כדי לא להפריע לדיירים המתגוררים בסמוך למגרש.

שטרן לא רק דיבר בסרטון הזה, אלא גם החליט לבדוק איך זה לשחק במגרש החדש. הוא כדרר, הקפיץ את הכדור, ובעט לשער במיומנות שלא היתה מביישת גם את שחקני איתוראן קרית שמונה. אם אינכם מאמינים, צפו בסרטון.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: