יום רביעי, 19 בפברואר 2020, כ"ד שבט ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

ספורט בצפונט

ספורט בכפר יונה והסביבה

טניס ברמה גבוהה בקרית שמונה

טיבו קולסון הבלגי וויקטוריה קנאפאצקאיה מבלארוס זכו בטורניר הבינלאומי לנוער לכבודו של דודי סלע שהסתיים בסוף השבוע במרכז לטניס בקריית שמונה.

פורסם בתאריך:


טורניר מרשל, שהוא אליפות הטניס הפתוחה לנוער בקרית שמונה, התקיים בשבוע שעבר, בהשתתפות טניסאים מ-28 מדינותבטורניר, שהתקיים בזכות הספונסר ד"ר אריק מרשל, השתתפו בכירי שחקני ושחקניות הנוער בישראל ושחקנים בינלאומיים רבים מ-28 מדינות (!) והוא נקרא לכבודו של שחקן נבחרת הדייויס של ישראל, שגדל בקרית שמונה וצמח במרכז הטניס, יחד עם אחיו עופר, תחת המאמן שאול זוהר.

בטורניר הבנים גבר קולסון, שדורג 3 בטורניר, בגמר על ארון שמיד משווייץ (המדורג 4) 4:6, 6:4 ו-6:7 לאחר גמר עם סיום דרמטי. בבנות ניצחה קנאפאצקאיה (7) 4:6 ו-3:6 בגמר את רומאנה סיסובסקה מסלובקיה.

סלע חילק את הפרסים בטקס הסיום ובבוקר הגמר קיים משחק ראווה ליחידים מול נועם יצחקי, בוגר נוסף של מרכז הטניס בקרית שמונה. בנוסף, התקיים לאחר מכן משחק זוגות בין סלע והמאמן במרכז, שמעון כהן, ליצחקי ושחקן המרכז עמית קקון.

ד"ר אריק מרשל, יהודי ציוני מניו יורק, הוא הספונסר של התחרות כבר שש שנים ברציפות ובמהלך השנים הוא הקדיש את התחרות לדמויות מובילות בטניס הישראלי ביניהם שחר פרקיס, רונן מורלי, דני גלי, שאול זוהר ורוני סנדר. השנה הוא החליט לתת את הכבוד לסלע בן ה-32, שמסיים שנה מוצלחת בסבב ובמאיה הראשונה בעולם.

בטקס הפתיחה נכחו מרשל, שהגיע במיוחד מארה"ב לטורניר, מנכ"ל המרכז לטניס בישראל - ארי שטרסברג והיו"ר הבינלאומי של מרכזי הטניס - אלי קריסטל, ראש העיר ניסים מלכה, מנהל התחרות שאול זוהר ומנהל המרכז טל אמסלם. מרשל, שאישר בטקס הסיום כי יקיים תחרות גם בשנה הבאה, מחובר מאוד למרכז הטניס בקריית שמונה, תרם גם רבות לעיר ואף קיבל את מפתח העיר.

מנהל המרכז לטניס טל אמסלם: "זו חוויה גדולה לארח תחרות מסדר גודל כזה, העיר שלנו נחשפה לשחקנים ומאמנים מ-28 מדינות וזה נפלא. לקהל באזור הייתה הזדמנות לצפות בשחקנים ברמה גבוהה שייתכן שבעתיד נשמע עליהם רבות. אני רוצה להגיד תודה ענקית לד"ר אריק מרשל שהפך את התחרות הזו למסורת במרכז הטניס בקרית שמונה, לראש העיר ולעיריית קריית שמונה על התמיכה בתחרות ובכלל במרכז הטניס".

 

 סרטון משחק זוגות בטורניר מרשל

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: