יום שבת, 04 ביולי 2020, י"ב תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

ספורט בצפונט

ספורט בכפר יונה והסביבה

יוקם קיר אקוסטי במגרש הסינטטי

עקב תלונות של דיירים המתגוררים סמוך למגרש הכדורגל הסינטטי בקרית שמונה על מטרדי רעש, הוחלט להקים קיר אקוסטי, שאמור להקטין את הרעשים

פורסם בתאריך:


מגרש הכדורגל הסינטטי בקרית שמונה משמש את קבוצות הילדים והנוער של מועדון הכדורגל איתוראן קרית שמונה, כמגרש אימונים ומשחקים. המגרש הזה ממוקם בחלק הצפוני של העיר, סמוך לרח' רש"י. הפעילות במגרש הזה מתקיימת כל ימות השבוע כולל שבתות.

הדיירים של רח' רש"י התלוננו בעירייה על מטרדי רעש שהם סובלים מהם כתוצאה מהפעילות במגרש. את הרעשים האלה קשה מאוד למנוע. אי אפשר לדרוש מילדים שמתאמנים שם לא לצעוק, גם לא מהמאמנים שצריכים לחלק הוראות לשחקנים ולהמריץ אותם.

מגרש הכדורגל הסינטטי, ומגרש השחב"ק בסמוך אליו

בישיבת מועצת העיר האחרונה ניתנה סקירה על ידי מבקר העירייה, אורן ירמיהו, על הנושא, והוא ציין שהנושא הובהר לגורמים הרלוונטים בעירייה, והוסכם שייבנה קיר אקוסטי בחלק הדרומי של המגרש, שיחצוץ בין המגרש לבין בתי השכונה הסמוכה. זה בנוסף לקיר חוצץ שקיים לאורך חלקו הצפוני של המגרש.

הקיר הזה אמור לתת מענה ולהקטין את הרעשים למינימום שניתן לחיות איתו. סגן ראש העיר, יורם ממן, הממונה על תחום הספורט בעירייה, אמר כי כבר הוגשו הצעות מחיר להקמת הקיר האקוסטי, ובנייתו תחל בתקופה הקרובה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: