יום ראשון, 07 ביוני 2020, ט"ו סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

ספורט בצפונט

ספורט בכפר יונה והסביבה

נבחרת הריצה של המרכז הרפואי זיו השתתפה במרוץ העגור באגמון החולה

נבחרת הריצה של המרכז הרפואי זיו בצפת השתתפה במרוץ העגור ה-7 המתקיים מדי שנה באגמון החולה וחבריה השיגו הישגים אישיים וקבוצתיים נאים. ראש המועצה האזורית מבואות החרמון, בני בן מובחר שהזניק את המרוץ אמר, כי זו חגיגה אמיתית לעגורים, לאגמון ולגליל העליון.

פורסם בתאריך:


כ- 2,500 רצים מכל הארץ השתתפו השנה במרוץ העגור ונהנו ממזג אוויר סתווי והפקה מוקפדת של האירוע, לצדם של 40 אלף העגורים, החונים כעת בשמורה לתקופת החורף. בין הרצים הרבים ניתן היה לצפות גם במדליסטית האולימפית יעל ארד ובני משפחתה שהגיעו במיוחד לגליל על מנת להשתתף. במהלך המרוץ, שחולק למספר מקצים שונים, הוענק טיפול במתחם אוהל הרפואה לעשרה רצים שסבלו מהתייבשות ופציעות אורתופדיות קלות. כולם שוחררו עם תום הטיפול. אוהל הרפואה הוקם על ידי קק"ל, המארגנים, המרכז הרפואי זיו ומד"א ונוהל על ידי ד"ר רון גולן, מנהל היחידה לשיקום לב במרכז הרפואי זיו, מומחה לרפואת ספורט ויו"ר התאחדות רופאי הספורט בישראל.

הנהלת המרכז הרפואי זיו מעודדת את עובדי בית החולים, לאורח חיים בריא ושמירה על כושר גופני, והעניקה לרץ המצטיין בנבחרת הרצים של זיו, גיתאי קציר אח המחלקה לרפואה דחופה, פרס ארוחה זוגית ב'קפה נמרוד' החדש,

מרוץ העגור הוא יוזמה של קרן קיימת לישראל, החברה להגנת הטבע וחברת ארנסט אנד יאנג שמטרתם- קידום ענף הצפרות בישראל ,שימור הציפורים באגמון החולה, קירוב חובבי ריצה לצפרות וחובבי צפרות לספורט הריצה.

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: