יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

ספורט בצפונט

ספורט בכפר יונה והסביבה

נינג'ות בקרית שמונה

טירוף הנינג'ה הגיע גם לקרית שמונה. בימים אלה מוקם קיר טיפוס ומתחם נינג'ה מתקדם. הפתיחה בעוד 3 שבועות.

פורסם בתאריך:


לפני שלושה חודשים פנו לעיריית קרית שמונה נציגים של חברת רוג'ום, שמפעילה קירות טיפוס ומתחמי נינג'ה ברחבי הארץ. נציגי החברה ביקשו לבדוק האם יש בקרית שמונה מקום מתאים לפעילות כזו.

סגן ראש העיר, יורם ממן, שממונה על תחום הספורט, בדק את הנושא והתברר שאכן יש מבנה מתאים, אולם הספורט של בית הפועל השייך להסתדרות.    

האולם הזה, שממוקם במרכז העיר מול פלאפל עמר, עמד בתקופה האחרונה שומם מפעילות, והוא נמצא מתאים להקמת קירות טיפוס ומתקני נינג'ה. העירייה הגיעה להסכמה עם ההסתדרות, שהאולם יוקצה לפעילות הזו.

היזם, אהרון בר-חי, זוכה לליווי של הצוות באגף תעשייה, עסקים ותיירות בכל תהליך ההקמה עד הפתיחה, ומקבל את כל הסיוע הדרוש להקמת עסק מוצלח ומשגשג.

ההקמה של המתקנים והתאמת המבנה לפעילות נעשתה במימון עצמי של חברת רוג'ום. החברה הזו מוכנה להשקיע את הכסף הדרוש מתוך ידיעה שיש גם היתכנות כלכלית למיזם כזה. כבר כעת נרשמו 300 איש מקשת רחבה של גילאים, והם מחכים בקוצר רוח לפעילות שתיפתח בעוד כשלושה שבועות.

לפופולריות הרבה של הספורט הזה תרמה במידה רבה תוכנית הטלוויזיה "נינג'ה ישראל". לכן הספורט הזה הולך וקונה לו אחיזה במקומות רבים בארץ, וכעת גם בקצה הצפוני של מדינת ישראל.

לקרית שמונה יש עוד יתרון חשוב בהיבט הזה. ממש בסמוך לעיר נמצא צוק מנרה, שהוא מקום אידיאלי לחובבי טיפוס צוקים. זה בהחלט אפשרי שאותם תושבים שיצברו ניסיון בקיר הטיפוס שיופעל בקרית שמונה, ירצו לאחר מכן לנסות את כוחם גם במצוק אמיתי בסביבה הטבעית. "יש חשיבה גם לכיוון הזה", אומר יורם ממן. "נצטרך לבחון את הנושא מול הנהלת צוק מנרה, ואני מקווה שזה אכן יקרה בהמשך הדרך".

צילום: צוק מנרה

אמש הגיעו ראש העיר אביחי שטרן וסגניו יורם ממן ואופיר יחזקאלי לביקור והתרשמות מהתקדמות העבודות, בירכו על המקום החדש והודו ליזמים על האמון והבחירה להשקיע בעיר ולפעול בה, והבטיחו לפעול כדי לפתח את תחום הטיפוס כך שיהפוך להיות ענף תיירות וספורט מוביל באזור.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: