יום ראשון, 21 ביולי 2019, י"ח תמוז ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 058-4337220

ספורט בצפונט

ספורט בכפר יונה והסביבה

עידו זונדר ממושב אמנון זכה באליפות קריית שמונה בטניס.

השנה התחרות התקיימה בסימן של חגיגות 70 שנה לעיר קריית שמונה ובמקביל חגיגות 40 שנה להקמת מרכז הטניס העירוני.

פורסם בתאריך:


השבוע מתקיים באנגליה טורניר ווימבלדון, טורניר הטניס היוקרתי ביותר בעולם. במקביל הסתיים השבוע בקרית שמונה טורניר קצת יותר צנוע, אך לא פחות תחרותי. מדובר בטורניר הטניס הפתוח של קרית שמונה, בו משתתפים טניסאים מכל האזור, ומכל הגילאים.

האליפות נפתחה בשבוע האחרון לחודש מאי ונפרשה על יותר מחודש של משחקים גדושים וקטגוריות רבות – טניס קטנטנים, טניס קטנטנים מתקדם, 3/4 מגרש, מגרש שלם רמה 2, מגרש שלם רמה 1, OPEN (קטגוריה פתוחה שריכזה בתוכה את כל הרמות והגילאים), בוגרים 25+, קטגוריית משפחות וזוגות.

התחרות התאפיינה במספר רב של משתתפים. מעל 200 משתתפים מגילאי 6 ועד 70 הגיעו למרכז הטניס והחינוך בקריית שמונה מאזורים שונים בצפון. בין השאר מחצור הגלילית, טובא, רמת הגולן, טבריה, קצרין, מועצה אזורית גליל עליון, מועצה אזורית מבואות חרמון ועוד.

טקס הסיום התקיים השבוע בהשתתפות מאות הורים, ילדים ומשפחות שהגיעו לעודד את יקיריהם על ההשתתפות וגם על הזכייה. בסיום הטקס התקיימה הגרלה על פרסי טניס יקרי ערך של חברת HEAD שגם מימנה חלק גדול מהפרסים.סגן ראש העיר והממונה על הספורט יורם ממן, מנכ"ל רשת המתנ"סים  אלעד קוזיקרו ומנהל מרכז הטניס והחינוך טל אמסלם העניקו את הגביעים לזוכים. 

במקום הראשון בקטגוריית OPEN, שהיא הרמה הגבוהה ביותר, זכה עידו זונדר ממושב אמנון, וזו השנה השניה ברציפות שהוא זוכה בתואר. בגמר הוא התמודד מול הפתעת הטורניר, זוהר יניב, שהצליח להעפיל למשחק הגמר, למרות שהוא בסך הכל בן 14.

הזוכים ע"פ קטגוריה –

טניס קטנטנים

  1. לוטם חיון מקרית שמונה
  2. נוגה כהן מקרית שמונה
  3. דוד לומזוב מקרית שמונה
  4. ניתאי בן לולו מקרית שמונה

טניס קטנטנים מתקדם

  1. דניאל גבאי מאיילת השחר
  2. פלג מאירי מברעם
  3. דניאל מנחם מקרית שמונה
  4. תום בייקר מברעם

3/4 מגרש

  1. נדב אדוט משמיר
  2. ירדן סוויסה מראש פינה
  3. אמיר נחמיה משדה אליעזר
  4. מקסים לומזוב מקרית שמונה

מגרש מלא רמה 2

  1. בהאה איברהים ממג'דל שמס
  2. עופרי אלתר
  3. אדם שופני ממג'דל שמס
  4. אליה אוחנה מקרית שמונה

מגרש מלא רמה 1

  1. הדר אגרא משניר
  2. נתיב בן סימון מקרית שמונה
  3. שחף ביטון מקרית שמונה
  4. אופיר קרמיש משגב עם

קטגוריית OPEN

  1. עידו זונדר מאמנון
  2. זוהר יניב משמיר
  3. נדב לוי ממטולה
  4. ישראל בוסקילה מטבריה

בוגרים 25+

  1. יוסי וקנין מקרית שמונה
  2. באסל שופני ממג'דל שמס
  3. אביתר הדרי מקרית שמונה
  4. ניסן פתחה מדן

זוגות בוגרים

משחקי הגמר ומקומות 3 + 4 עדיין לא שוחקו אך אלה הם השחקנים שבגמר

ליאור + משה נגד אפריים + לירן

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: