יום ראשון, 29 במרץ 2020, ד' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

ספורט בצפונט

ספורט בכפר יונה והסביבה

ערב של אליפות לנשות קרית שמונה

קבוצת האסופיות מקרית שמונה היא אלופת הליגה האזורית בכדורשת, וקבוצת מאמא ק"ש מקרית שמונה זכתה בגמר הפליאוף התחתון.

פורסם בתאריך:


זה היה ערב מרגש עבור שתי קבוצות כדורשת של נשים מקרית שמונה. שתיהן עשו חיל וניצחו במשחקי הגמר, אחת של הפלייאוף התחתון והשניה של הפלייאוף העליון.

בפליאוף התחתון ניצחה קבוצות מאמא"קש  מקריית שמונה את קבוצת שדה נחמיה. בפליאוף העליון ניצחה קבוצת האסופיות מקריית שמונה את קבוצת חלי הגושרים והפכה רשמית לאלופת ליגת אצבע הגליל בכדורשת לשנת 2018-2019 .

ראש העיר אביחי שטרן, מ"מ ראש העיר אופיר יחזקאלי וסגן ראש העיר והממונה על הספורט יורם ממן הגיעו  למשחקי הגמר, עודדו ותמכו בשחקניות הקבוצות בערב משמעותי זה והעניקו את הגביעים למנצחות..

אז איך קרה שהשנה הצליחו נשות קרית שמונה לקחת את האליפות? לחברת מועצת העיר, חן לגיסימו-אדלר, יש חלק חשוב בכך. היא גם המנהלת של קבוצת האסופיות, וגם שחקנית מן השורה. היא הצליחה לשכנע את אחיה, שלל לגיסימו, לאמן את הקבוצה.

 "בשלוש השנים הקודמות הוא אימן את הקבוצה מקיבוץ הגושרים, שאותה ניצחנו השנה בגמר", אומרת אדלר-לגיסימו. "השנה הוא סוף סוף החליט לאמן אותנו, והוא עשה עבודה מדהימה.

"הוא המאמן הכי משקיען שיש. חוץ מהאימונים היינו נפגשות כל מוצ"ש כדי להתכונן למשחק הבא, והוא היה נותן לנו הדרכה טקטית עם צילומי וידיאו של המשחקים הקודמים. הרגשנו שאנחנו חייבות לקחת את האליפות, אחרי כל מה שהוא השקיע בנו".

הליגה של הכדורשת מיועדת לאימהות, ולכל קבוצה מותר לכלול רק שחקנית אחת שהיא אינה אימא. האימונים והמשחקים מתחילים בשעה שמונה וחצי בערב, כדי לאפשר לאימהות להספיק להגיע, מבלי שזה יפגע בשגרת הבית והילדים.

לגיסימו-אדלר רוצה למנף את ההצלחה כדי לצרף עוד נשים ואימהות מקרית שמונה לספורט הכדורשת, ובמידת הצורך גם לפתוח עוד קבוצות.

"זה ספורט שמאוד מתאים לאימהות", היא אומרת. "אני ממליצה לכל מי שמעוניינת לצאת מהשגרה ולעסוק במשהו שהוא גם בריא וגם מהנה, לבוא ולהירשם".

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
תמר
איתן | 14:56   10.07.19