יום שלישי, 07 ביולי 2020, ט"ו תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

תרבות ופנאי בצפונט

תרבות ופנאי

אתרי תיירות מובילים בגליל העליון ובגולן יופיעו בערוץ בינלאומי ביוטיוב

פרויקט 'Israel's Attractions & More' הוא ערוץ יוטיוב חדש באנגלית, שבו יופיעו גם אתרי תיירות כמו קייקי כפר בלום, אתר החרמון, צוק מנרה, יקב בזלת הגולן, שוקולד דה קרינה ועוד.

פורסם בתאריך:


שני דברים קרו בשנים האחרונות בתחום התיירות. האחד, חבילות תיירות ליעדים קרובים כמו יוון קפריסין או בולגריה, לעיתים יותר זולות מסוף שבוע בצימרים בגליל העליון. הדבר השני שקרה הוא, שאין היום חסמים לשיווק בינלאומי, כי דרך האינטרנט אפשר להגיע לכל אחד בכל מקום בעולם.

 

המציאות הזאת מובילה את התיירנים הישראלים לחפש להגיע לקהלי יעד חדשים. את זה מנסים לעשות עכשיו באמצעות ערוץ חדש ביוטיוב. מדובר בפרויקט המכונה: 'Israel's Attractions & More…' והוא מופיע עברוץ YouTube חדש בשפה האנגלית. הערוץ הזה יציג בפני תיירים מכל רחבי העולם אתרי תיירות בולטים במדינת ישראל במטרה לחשוף ולהזמין קהל בינלאומי לבקר באתרים אלו.

השקת הערוץ תהיה צמוד לפתיחתה של תערוכת התיירות הגדולה בעולם – ITB  2018- שתתקיים בברלין בין התאריכים 7-11.3, ותהווה גם כלי שיווקי בתערוכה עצמה עבור האתרים השונים שנבחרו להשתתף בפרויקט. מלבד הערוץ, הנקרא בקצרה IA&M'', תיכלל בפרויקט גם פעילות מיוחדת מול גורמי מדיה וערוצי תקשורת ברחבי העולם, בכדי לחשוף בפני קהל רב ככל הניתן את יופיים של האתרים השונים.

;t=8s

במסגרת הזאת נכללים כמה אתרים מובילים בגליל העליון וגולן, כמו: קייקי כפר בלום, צוק מנרה, שוקולד דה קרינה בעין זיוון, ויקב בזלת הגולן. כל אתר כזה זוכה לסרטון שאורכו כדקה, אך זה מספיק כדי להעביר את המסר.  

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: