יום שישי, 03 ביולי 2020, י"א תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

תרבות ופנאי בצפונט

תרבות ופנאי

בירה ונשירה בצומת הגומא

פסטיבל הבירה השני נחגג בצומת הגומא בנוכחות קהל אלפים, שבאו לחגוג ונהנו משלל מופעים, קולינריה במיטבה ובירה איכותית

פורסם בתאריך:


זה היה  ללא ספק אחד מאירועי התרבות הגדולים של קיץ 2019 בגליל העליון .למעלה מ-3,000 איש הגיעו לפסטיבל הבירה השני בצומת בגומא ונהנו ממותגי בירה של מבשלות מגוונות, הופעות חיות, ומתחם אוכל.

צומת הגומא פתחו את אירועי חג האהבה  עם פסטיבל הבירה השני של הגליל שהתקיים בין הימים  שלישי ורביעי, 13-14.08.19 ברחבי המתחם.

במסגרת הפסטיבל, הפכה צומת הגומא  למתחם המוקדש כולו לחובבי בירה, קולינריה ומוזיקה. הפסטיבל, אליו נהרו ביומיים למעלה מ-3000 איש מהגליל רבתי ומכל רחבי הארץ, כלל דוכנים שהגישו מותגי בירה של מבשלות מגוונות, מתחם פוד טראק, הופעות חיות, הופעות אקטיביות המשלבות קהל, ודוכני יריד .

במהלך ימי הפסטיבל התקיימו הופעות חיות של זמרים, להקות והרכבים מהגליל בניהם מלכה והנסיכים, רוחות הצפון, צומת 7 , קארל מק'קונון , והצמד מוניקה ומור.את אירועי המוסיקה בפסטיבל נעלו להקת שליחי הבלוז  במופע מחווה ללהקת קווין האגדית והרימו את הקהל על הרגליים. 

פסטיבל בירה בגומא הופק זו השנה השניה על ידי הנהלת צומת הגומא ומיכל אייזן והפך מסורת לשמחת חובבי הבירה והתרבות בגליל.

מנכ"ל חברת צומת הגומא יוני אלמגור:"צומת הגומא שמה לה למטרה להיות בית של תרבות וקולינריה לכל תושבי האזור. הפסטיבל השנה היה על טהרת אמנים ויוצרים מהגליל והוכיח שוב כי יש מקום גם בגליל לאירועי בוטיק איכותיים. גם בשנה הקרובה נמשיך במסורת ואף נרחיב את ארסנל פעילויות האיכות והתרבות  שלנו."

צילומים: לילך שדה 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: