יום שישי, 03 ביולי 2020, י"א תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

תרבות ופנאי בצפונט

תרבות ופנאי

המבורגרים למרגלות הצוק

הפוד טראק של אגאדיר, מזנון המבוגרים נייד, מגיע בחופשת הפסח לצוק מנרה

פורסם בתאריך:


רשת "אגאדיר" משיקה לראשונה את הפוד טראק של אגאדיר –  אחת מרשתות ההמבורגר המובילות בעולם בצוק מנרה בגליל העליון. משאית אוכל ייחודית שהורכבה במשך למעלה משנתיים במחשבה ויצירתיות רבה, על מנת להעניק המבורגר איכותי לצד חוויה מקורית, לכל אירוע ברחבי הארץ * את השקת הפוד טראק בחרה אגאדיר להשיק בימי חג הפסח בפארק האקסטרים של ישראל –

את תחילת דרכה של הפוד טראק בארץ בחרה רשת אגאדיר לחגוג  בגליל העליון, עם  המוני המבקרים שיגיעו לחגוג את חג הפסח בסימן ישראלי לרגל 20 שנה לצוק . מתחם אירוח רחב ידיים יבנה לטובת משאית ה"פוד טראק של אגאדיר". מוצלל ומאבזר במתחם ישיבה ושולחנות  אוכל, לצד מוסיקת רקע מול הנוף המרהיב של הצוק.

משאית הפוד טראק תציע מגוון המבורגרים בליווי לחמניות כשרות ורגילות לבחירת הקהל, צ'יפס וטבעות בצל בטווח מחירים של 48 ₪ להמבורגר וצ'יפס ו56 ₪ בליווי קולה זירו ומים.

הפוד טראק של אגאדיר ייחודית בעולם בעיצובו ובתכונותיו: משאית מסוג GMC GRUMMAN , מעוצבת כמו הפוד טראקס ברחובות הערים הגדולות בעולם,  אוטונומית - הפוד טראק הינה סולארית-היברידית ועובדת בטכנולוגיית בישול מתקדמת ומהירה ללא חיבור לחשמל או גנרטור חיצוני. בעל יכולת הסעדה לכ-500 אורחים בשטח, עם המבורגר טרי ואיכותי, תוספות מעל ובליווי צ'יפס. הפודטראק מתאים גם לקהל צמחוני או טבעוני. 

איתן טרבלוס מנכ"ל ובעל רשת אגאדיר, ציין: "השקת הפוד טראק בפסח דווקא בצפון הארץ, בצוק מנרה, היא בשורה לכל אוהבי הטיולים וההמבורגרים שלנו, אנחנו בעזרת הפוד טראק החדיש נגיע לכל נקודה במדינת ישראל. אני מזמין את כל בית ישראל לצאת ולטייל בחול המועד ולפגוש אותנו בצוק מנרה פארק האקסטרים של ישראל".

רווי רז יו"ר צוק מנרה, "צוק מנרה ממשיך להיות מתחם התיירות, החוויתי, החדשני והמוביל בגליל העליון. בשנת חגיגות העשרים לצוק לצד פעילויות אקסטרימיות בטבע הישראלי, ייהנו  המבקרים מחוויה קולינרית שתשלים את ביקרם באתר. רשת אגאדיר המובילה  והשולטת  בסצנת ההמבורגר בישראל תגדיר מחדש את חווית הבילוי בחופשת הפסח בגליל".

מתי? הפודטראק יפעל בימי חוה"מ פסח – 1-7.4 ימים א' – ש'.

בין השעות: 11:00 – 17:00.

צילומים: עידן איז'ק

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
אגד תיור
ליאת | 12:52   20.06.18