יום חמישי, 02 ביולי 2020, י' תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

תרבות ופנאי בצפונט

תרבות ופנאי

מה עשו אנשי צוות צילום ברח' אילת בקרית שמונה?

צילומים של סדרה עלילתית חדשה המופקת על ידי חברת יס התקיימו בשבוע שעבר ברחוב אילת בקרית שמונה. המפיקים חיפשו רחוב עם בנייני דירות ישנים, ורחוב אילת התאים כרקע לעלילה.

פורסם בתאריך:


בשבוע שעבר הגיע לרח' אילת (או בשמו הרשמי רח' עולי הגרדום) בקרית שמונה, צוות צילום עם שחקנים, צלמים ועוזרי הפקה. הם שהו שם ארבעה ימים ועסקו בצילומי סצנות שונות, שאמורות להיות חלק מסדרה עלילתית שמפיקה חברת יס. 

על ההחלטה לצלם את הסדרה דווקא בקרית שמונה מספרת שירה ג'רג'י, פעילה חברתית שהיתה מעורבת בעניין. "אנשי ההפקה ראו בפייסבוק את הפרסומים שלי, ויצרו איתי קשר. הם חיפשו מקום לסצנה בשיכון שלא השתנה הרבה במשך השנים, ורחוב אילת התאים להם. הם היו כאן בצילומים בשבוע שעבר וצילמו בדירות, בחדרי המדרגות ובכניסות לבתים. הרחוב הפך פתאום להוליווד וזה היה מקסים".

אנשי ההפקה לא נידבו הרבה מידע על הסדרה שצילמו. ידוע רק שהבמאי הוא ניר ברגמן, ומככב בה השחקן הנרי דוד. ברגמן הוא במאי ידוע שביים סרטים וסדרות טלוויזיה. סרטו "כנפיים שבורות" זכה לפרסים בפסטיבלים שונים בעולם, ובפרס אופיר בתשעה קטגוריות. ברגמן ביים גם את הסדרה "מעורב ירושלמי" ששודרה במשך 3 עונות וזכתה לאחוזי רייטנינג גבוהים.

הנרי דוד הוא שחקן ישראלי, בוגר הסטודיו למשחק של ניסן נתיב. הוא שיחק בסדרות "מרחק נגיעה", "הנפילים", "נשות הטייסים", ובמקביל גם בכמה הצגות בתיאטרון גשר, ובהן השטן ממוסקבה,"חלום ליל קיץ", "נישואי פיגרו", "וריאציות לתיאטרון ותזמורת" ועוד.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
קריית 8 הוליווד
צביה | 12:55   13.01.19