יום שישי, 29 במאי 2020, ו' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חינוך וקהילה בצפונט

חינוך קהילה

ארוחת בוקר חגיגית עם המנהלת

בבית הספר מצודות בקרית שמונה מקיימים מדי חודש אירוע הוקרה לתלמידים שגילו איכפתיות, מעורבות חברתית, ומאמץ להשתפר. התלמידים משתתפים בארוחת בוקר חגיגית עם המנהלת, שולה בן שטרית, ומקבלים במהלכה את תעודות ההוקרה.

פורסם בתאריך:


זו השנה השניה שבבית הספר מצודות מקיימים מנהג יפה שנועד לטפח ערכים של מעורבות חברתית, התנהגות ערכית, עזרה הדדית, ומאמץ בתחום הלימודי. אחת לחודש מוזמנים שניים עד ארבעה תלמידים מכל כיתה לארוחת בוקר חגיגית עם מנהלת בית הספר, שולה בן שטרית.

יום קודם מקבלים התלמידים שנבחרו הזמנה אישית. מנהלת בית הספר מגיעה לכל כיתה עם מעטפות ובהן ההזמנה, ומחלקת את ההזמנות לתלמידים. למחרת התלמידים מגיעים בחולצות לבנות, ובשעה 9:00 הם מתקבצים במועדון התלמידים, שם מתקיימת ארוחת הבוקר עם המנהלת.

במהלך הארוחה מוזמן כל תלמיד לקבל את התעודה מהמנהלת, והוא מציין מה הוא עשה במהלך התקופה האחרונה כדי להשתפר, ולהיות ראוי למעמד הזה.

"הדגש באירוע הזה אינו הצטיינות לימודית, אלא ההיבט הערכי והחברתי", אומרת המנהלת, שולה בן שטרית. "חשוב לנו היחס, האיכפתיות, והמאמץ להשתפר. התלמידים מאוד מתרגשים לקראת האירוע הזה, ואפשר לראות כיצד זה משפיע לטובה על האווירה בבית הספר, ועל הרצון של התלמידים להתקדם ולמצות את היכולות שלהם".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: