יום רביעי, 15 ביולי 2020, כ"ג תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חינוך וקהילה בצפונט

חינוך קהילה

חיילים ואזרחים בנטיעה משותפת

חיילי החטיבה המרחבית 769 השתתפו באירוע נטיעות יחד עם תושבים מקיבוץ יפתח. מפקד החטיבה, אל"מ יהודה ואך, פרסם איגרת ברכה לתושבי הגליל ברוח ט"ו בשבט

פורסם בתאריך:


ביום שני, (10.02.20), נערך אירוע נטיעות בחטיבה המרחבית  769 עם חיילי החטיבה ולוחמים אשר מבצעים תעסוקה מבצעית בגזרה ביחד עם תושבי הקיבוץ יפתח שבמרחב החטיבה.

באירוע הנטיעות המשותף נהנו החיילים ותושבי הקיבוץ משירי החג, נטעו ביחד עצים ואכלו פירות יבשים.

מפקד החטיבה, אל"מ יהודה ואך פרסם איגרת ברכה לתושבים בגליל העליון ובה אמר:

אזרחי הגליל היקרים,

האדם הוא עץ השדה. האדם הוא עץ השדה וכמוהו הוא יכול לצנוח ולהיגדע ואם הוא מתייבש הוא מתחיל לנבול. אך האדם הוא עץ השדה וכמו העץ, הוא נאחז בשורשים ושואף למרחקים. שואף לצמוח כמה שיותר גבוה מבלי לעצור לרגע ולבסוף דואג להניב את פרותיו, לא בשביל עצמו אלא בשביל כולם.

ט״ו בשבט הוא מועד מיוחד בשנה והשנה אנו כחטיבה זוכים להיות שותפים ל עשיית התושבים והחקלאים החיים בגזרה. החקלאות מסמלת שטח, שייכות, היסטוריה ואחיזה. החקלאות הינה סמל להתיישבות הראויה בשטחנו ולעסוק בה עד המטר האחרון.

אנו רואים במשימת ההגנה ושמירה על בטחון התושבים כמשימה החשובה ביותר.

נמשיך לפעול בנחישות ומסירות בהגנה ו במוכנות למלחמה, לצפות את כוונות האויב ולפעול על מנת לנצח בכל מערכה שתגיע.

הקשר ההדוק ושיתוף הפעולה עם היישובים, ראשי הרשויות וגורמי הביטחון הוא מכפיל כוח נוסף עבור החטיבה. אנחנו נמשיך לחזק אותו בכל עת על מנת להעניק תחושת ביטחון מלאה לתושבי הגזרה.

מורשת הקרבות ומורשת הקרקע מתווה את הדרך עבור החטיבה בעשייה היומיומית. המפקדים, הנגדים והחיילים פועלים לילות כימים במאמצים רבים על מנת לשמור על ביטחונכם.

ברצוני לאחל לכל אחד ואחת מכם ט״ו בשבט שמח, מלא בצמיחה והתפתחות!

 

בהערכה גדולה,

מפקד עוצבת ״חירם״, אלוף משנה יהודה ואך

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: