יום רביעי, 26 בפברואר 2020, א' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חינוך וקהילה בצפונט

חינוך קהילה

ייצגו את קרית שמונה במצעד האקלים

תלמידי ביה"ס רמב"ם השתתפו במצעד האקלים בתל אביב, אירוע שבו משתתפים בתי ספר וגופים נוספים ששמו להם למטרה לקדם נושאים סביבתיים, כמו אנרגיה מתחדשת, מיחזור פסולת ועוד

פורסם בתאריך:


בית ספר רמב"ם הינו בעל הסמכה כבית ספר ירוק וכעת עובר תהליך של ירוק מתמיד. תלמידי בית הספר רמב"ם, השתתפו וייצגו את קריית שמונה במצעד האקלים הארצי לעידוד אקטיביזם חברתי ושמירה על הסביבה שהתקיים בסוף השבוע בתל אביב.

ההשתתפות במצעד הינו חלק ממערך הפעילות החינוכית של החברה להגנת הטבע ומחלקת איכות הסביבה בעירייה.

יחד עם תלמידי בית הספר רמב"ם, השתתפו אלפי תלמידים ופעילי סביבה מכל רחבי הארץ שפועלים למען העלאת המודעות למשבר הסביבתי והצורך למצוא פתרונות ולהגן על הכדור בו אנו חיים.

בית ספר רמב"ם הינו בעל הסמכה כבית ספר ירוק, וכעת עובר תהליך של ירוק מתמיד, בליווי מחלקת איכות הסביבה בעיריית קריית שמונה, ומנהל המחלקה שלמה שושן.

סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך בעיר ד"ר אביבה ויצמן זריהן: "בית הספר רמב"ם מוכיח כי הוא דבק בערכים קהילתיים חברתיים, התלמידים לומדים ועוסקים בעשייה מתמדת. יישר כח למנהלת ולצוות המורים על הנהגה ברוח חיובית ומצמיחה".

ראש העיר עו"ד אביחי שטרן ברך את צוות ותלמידי בית הספר על מעורבותם החברתית ועל התהליך המשמעותי שהם עוברים כבית ספר ירוק מתמיד.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: