יום שישי, 03 באפריל 2020, ט' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חינוך וקהילה בצפונט

חינוך קהילה

מחווה למקרר החברתי

חברת 'מרינה פטריות הגליל' עשתה מחווה מיוחדת ומילאה את המקרר החברתי, הנמצא במרכז הכיכרות בקרית שמונה, במגוון מוצרים מתוצרתה

פורסם בתאריך:


לפני כחודש הוצב במרכז הכיכרות בקרית שמונה, בסמוך לסניף הדואר, מקרר חברתי. מדובר במיזם שקיים כבר בכמה ערים ברחבי הארץ. היוזמה להציב מקרר כזה גם בקרית שמונה היא של עומר אלוני. העירייה גם נרתמה לעזור.

כבר חודש שהמקרר הזה ניצב במקומו ואנשים יכולים באופן חופשי להכניס אליו מוצרי מזון וגם לקחת לשימושם. אלוני הסביר את הקונספט בדף פייסבוק של המקרר המכונה "המקרר החברתי ק"ש טעון".

"למה לנו לזרוק אם אפשר להעביר הלאה ועל הדרך לעזור. לא חבל לבזבז אוכל? כמה פעמים ישבו להם קבוצת מלפפונים במגרת הירקות וגססו עד שהפכו להיות יותר בכיוון של מרשמלו ירוק ומשם לפח? אז רגע לפני- תניחו ב"מקרר". בכל שעה, בכל זמן, אפשר להגיע ל"מקרר", להניח בו מוצרי מזון , לקחת ממנו אם חסר , וליצור מעגל שכולו טוב".

היוזמה של, "המקרר החברתי ק"ש טאון" עוררה גלי תודעה רבים והגיעה עד למושב מעונה בגליל המערבי שם יושבת חברת "מרינה – פטריות הגליל", חברה שעוסקת בגידול ושיווק תוצרת חקלאית מובחרת. רוני סופר סמנכ"ל השיווק של מרינה, אהב את היוזמה ונרתם לסייע בשלל תוצרת החברה בדגש על מוצרי בריאות, פטריות, ירקות ועשבי תיבול.

השבוע הגיע המשלוח הראשון של מרינה למקרר החברתי בקרית שמונה. לטובת  החיבור ושיתוף הפעולה הגיעו למילוי המקרר גם עומר אלוני, האיש שיזם את הפרויקט בקרית שמונה ומישל מויאל סגן ראש העיר שמסייע מטעם העירייה להצלחת וקידום הפרויקט. השניים הודו לחברת מרינה על ההירתמות וקראו לחברות נוספות לקחת חלק במיזם הייחודי.

רוני סופר סמנכ"ל השיווק של מרינה ציין: "מדובר ביוזמה מיוחדת וחדשנית שנותנת מענה בשני אפיקים, האחד בפן החברתי – ערכי וסיוע לנזקקים, השני בדגש על איכות הסביבה וצמצום פסולת מזון שנזרקת ללא הפסקה. היוזמה ברוכה ואנו כחברה צפונית גאים להיות חלק ולתרום את חלקנו".

 בתמונה: מישל בן שימול עומר אלוני ורוני סופר לצד המקרר החברתי שהתמלא במוצרי מרינה. צילום: סטודיו A         

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: