יום רביעי, 08 ביולי 2020, ט"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חינוך וקהילה בצפונט

חינוך קהילה

מקו פה נגאן לקרית שמונה

בחווה החקלאית בקרית שמונה התקיימה אמש מסיבת פול מון לילדים ולכל המשפחה. המסורת של מסיבות פול מון (ירח מלא) החלו באי קו פה נגאן בתאילנד, התפשטו בכל רחבי העולם, והגיעו גם לקרית שמונה

פורסם בתאריך:


עיריית קרית שמונה ארגנה יחד עם המשרד לפיתוח הנגב והגליל ורשת המתנ"סים מוטב יחדיו, אירוע מיוחד בחווה החקלאית, מסיבת פול מון מושקעת במיוחד.

כמיטב המסורת במסיבות פול מון התפאורה יצרה אווירה מיוחדת. היתה השקעה גדולה באפקטים של תאורה לבנה סגלגלה, עם עמודים מעוצבים ומוארים שקיבלו את פני הבאים. פרחי ענק זוהרים ובמה גם היא באותו סגנון עם הרבה אפקטים של תאורה.בנוסף היו במתחם גם משחקי ג'אגלינג, מופעי אמנות אש, איפור פנים בצבעים זוהרים ועוד...

הרעיון של מסיבות פול מון צמח לראשונה בתאילנד באי קו פה נגאן, שהוא אחד מאתרי התיירות הבולטים בארץ זו. מסיבת הפולמון הראשונה התקיימה בשנת 1985 והייתה מסיבת חוף מאולתרת במלון "פרדייז בונגלוס", כמחוות תודה לכ-30 אורחים. מאז המסיבות צברו פרסום מפה לאוזן ואירועי הפולמון בקו פה נגאן מושכים קהל של בין 5,000 ל-30,000 אנשים מדי ערב.

מסיבות הפול מון התפשטו ברחבי העולם, והתופעה התרחבה גם לילדים ובני נוער. כך למשל מסיבות בר מצווה או בת מצווה נחגגות כמסיבת פול מון. ישנן אפילו חברות שמתמחות בארגון מסיבות כאלה ודואגות לכל האפקטים הזוהרים.

התופעה של מסיבות פול מון יצרה גם בעיות של מטרדי רעש, והתעוררה מחאה של תושבים שמתגוררים בסמוך למקומות בהן מתקיימות מסיבות כאלה. אפילו באי קו פה נגאן השלטונות נאלצו להתערב ולהגביל את כמות המסיבות.

בקרית שמונה המסיבה החלה עם רדת החשיכה ונמשכה עד שעה 8 בערב, כך שתתאים לכל המשפחה ובעיקר לילדים. וגם לא היתה בעיה של מטרד רעש בשעות לא מקובלות. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: