יום רביעי, 15 ביולי 2020, כ"ג תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חינוך וקהילה בצפונט

חינוך קהילה

רוטרי בגליל המזרחי

הארגון היוקרתיROTARY רוטרי ישראל הקים מועדון ראשון בגליל המזרחי, והוא יתחיל את פעילותו בספטמבר הקרוב. רוטרי הוא ארגון מתנדבים בינלאומי לקידום נושאים חברתיים

פורסם בתאריך:


ROTARY  רוטרי ישראל היוקרתי, הקים מועדון ראשון בגליל המזרחי "רוטרי יסוד-גליל", המצטרף ל- 58 מועדונים הקיימים בישראל, שהינם חלק מרוטרי העולמי, המונה כ- 35 אלף מועדונים ב- 200 מדינות, בהם מעל מיליון ורבע חברים.

מועדון רוטרי העולמי נוסד ב- 1905 בארה"ב על בסיס מקצועי וחבריו הינם אנשי עסקים, מובילים חברתיים ומנהיגים מצטיינים, כל אחד בתחומו, הפועלים למען הקהילה בה הם יושבים. חברי המועדון חרטו על דיגלם קודים אתים של מצוינות, יושרה והגינות בפעילותם.

מועדון "רוטרי יסוד-גליל' הוקם ביוזמה מקומית, על מנת ליזום, להוביל ולתמוך בפרויקטים למען הגליל המזרחי, תוך מתן מענה לצרכים הייחודיים באזור. במועדון חברים בשלב זה כ- 20 נשים וגברים מייסדים בראשותו של תא"ל (במיל') מיכה טמיר מיסוד המעלה. חברי המועדון נערכים לקראת שנת הפעילות הראשונה ומטרתם לגבש את המועדון כאבן יסוד בחוזקה של הקהילה בגליל המזרחי.

מיכה תמיר הוא תת אלוף במיל', בן 68 ומתגורר ביסוד המעלה. לתמיר עבר קרבי עשיר בחטיבת הצנחנים, וחלק נכבד משירותו הצבאי עשה בדרום לבנון. על היוזמה החדשה הוא אומר: "אנחנו בשלבים הראשונים של הקמת המועדון.

"במהלך חופשת הקיץ נשלים את ההכנות כדי שלקראת ספטמבר נוכל לצאת לפעילות. יש בקרב אלה שנרשמו למועדון אנשים עם יכולות, כל אחד בתחומו, ואם רצון להתנדב ולתרום. אנו נפעל בהתאם לעקרונות של תנועת רוטרי, ואנו מקווים שנוכל לקדם כמה נושאים חברתיים חשובים לאזור הגליל המזרחי".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: