יום שישי, 03 ביולי 2020, י"א תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חינוך וקהילה בצפונט

חינוך קהילה

תתחפשו לדבורה ותזכו בסיור חינם במכוורת

מועצת הדבש ארגנה פעילות מיוחדת לפורים. תחרות תחפושות בנושא דבורת הדבש. ילדים שיגיעו עם תחפושת למכוורת "הכל דבש" ביסוד המעלה, יוכלו להיכנס חינם לסיור במכוורת ובמפעל לייצור דבש

פורסם בתאריך:


לכבוד חג הפורים מזמינה מועצת הדבש להשתתף בתחרות תחפושת 'דבורת הדבש' ולסיורים מודרכים במכוורות ברחבי הארץ, להיות שותפים לתהליך ייצור הדבש, בייחוד בתקופה זו בה כבר ניתן להבחין בתחילת הפריחה האביבית השופעת ואיכותית.

הקהל הרחב והמבקרים במכוורות יוכלו לשלוח צילומים של מחופשים ומחופשות לדבורי הדבש, דבוראים וכל הקשור לעולם הדבורה והדבש, לתיבת הדואר של עמוד הפייסבוק, פסטיבל הדבש.

את התחפושת המנצחת יבחרו צוות דבוראים ויעניקו פרס מתוק במיוחד עם דבש איכותי ומוצרי בריאות מהמכוורת. ניתן לשלוח צילומים של תחפושת דבורה, עד יום שישי 13.3, עם שם המצולם, מקום מגורים, גיל, טלפון, שם הצלם ואישור פרסום הצילום.

 הדבוראי עמית יוסף, מזמין בחג הפורים לפעילות במרכז המבקרים החדש של מכוורת "הכל הדבש".

הדבוראי עמית יוסף עם ילדים מחופשים

כל ילד שיגיע עם תחפושת של דבורה יכנס ללא עלות לפעילות במרכז המבקרים הכוללת, תחפושות של דבורת הדבש, מפגש עם הדבוראי יוסף, הסבר על חשיבות השמירה על חיי הדבורה, טעימות דבש גלילי איכותי, הקרנת סרט על עולם הדבורה והדבש, סדנאות לילדים בסימן פורים וסיור בין מחלקות מפעל הדבש.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: