יום שלישי, 15 באוקטובר 2019, ט"ז תשרי ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חינוך וקהילה בצפונט

חינוך קהילה

SUMMER SCHOOL לתלמידי כיתות ג' בקרית שמונה

במהלך חודש יולי תפעיל עיריית קריית שמונה סאמר סקול לתלמידים המסיימים את כיתה ג', עם מורה מקומי ומורה מחו"ל

פורסם בתאריך:


לראשונה בקרית שמונה יופעל סאמר סקול, מסגרת ללימודי אנגלית בחופשת הקיץ. במסגרת התכנית מתכנסים תלמידים העולים לכתות ד' לחודש נוסף של לימודי ליבה חווייתיים, המובלים ע"י שני מורים בכל כיתה - מורה מקומי ומורה המגיע בהתנדבות מחו"ל.

הסאמר סקול יפעל 3 שבועות במהלכם יזכו התלמידים להתנסות מרוכזת של לימודי אנגלית באופן שאמור לחזק הידע בשפה זו, ולתת להם דחיפה משמעותית לקראת שנת הלימודים הבאה.

הרישום לסאמר סקול מתקיים בבתי הספר בעלות  סימלית של 300 שקלים בלבד. התשלום מסובסד על ידי עיריית קריית שמונה. אגף החינוך של העירייה ורשת המתנ"סים בשיתוף משרד החינוך ותלמ"א (תוכנית לאומית למצוינות באנגלית) יפעילו את התוכנית בקריית שמונה.

ראש העיר עו"ד אביחי שטרן: "אני מברך על הגעתה של התוכנית לקריית שמונה. השקענו מאמצים וכספים רבים כדי שגם ילדי קריית שמונה ייהנו מהתוכנית המיוחדת הזו.

"התוכנית מאפשרת לכלל התלמידים להתקדם באופן שווה בלימודי האנגלית,  ובכך היא מסייעת בצמצום פערים חברתיים. כמו כן, קיום התכנית בכיתות-האם מעצימה את התפיסה כי בית הספר הינו מקום לחוויות משמעותיות רבות, ואין היא מזוהה עם מבחנים ושיעורי בית בלבד".

סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך ד"ר אביב ויצמן זריהן: "התוכנית היוקרתית סאמר סקול מגיעה לראשונה לקריית שמונה. מדובר בשלושה שבועות של חווית אנגלית לילדי כיתות ג' ועבודה משולבת בין מורים אמריקאים שיגיעו מארצות הברית לסאמר-סקול, במיוחד לטובת התוכנית. המורים מחו"ל יעבדו בשיתוף פעולה עם המורים הישראלים, וכל זאת לטובת הילדים שלנו. נמשיך לטפח ולפתח תוכניות יוקרתיות כמו התוכנית הזו לילדינו".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: