יום רביעי, 05 באוגוסט 2020, ט"ו אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

מ.א. הגליל העליון בצפונט

הגליל

ביקור התזמורת

תזמורת כלי הנשיפה של מרכז קלור למוסיקה ולמחול קיימה קונצרט משותף עם תזמורת של מחוז לודוויגסבורג בגרמניה , זאת לאחר מחנה אימונים של שתי התזמורות שהתקיים במחוז לודוויגסבורג

פורסם בתאריך:


תזמורת כלי הנשיפה של מרכז קלור למוסיקה ולמחול חזרה ממחנה אימונים משותף עם תזמורת הנוער KJO מלדוויגסבורג, גרמניה, המחוז התאום של הגליל העליון. מטרות המחנה העיקריות היו העמקת הקשר עם המחוז התאום לודוויגסבורג; הרחבת מעגלי האנשים (דור הצעיר) השותפים בקשר; והתמקצעות מוזיקלית ומפגשים עם תזמורות מקצועיות ובינלאומיות.

שני אירועים מרכזיים היוו את שיאו של המחנה. הראשון, נגינה באירוע הפרידה מראש המחוז יוצא, ד"ר האס, אשר מסיים קדנציה בת 24 שנים. השני, קונצרט לקהל הרחב בלודוויגסבורג, אשר התקיים באולם המופעים בבסינגהיים. את הפרויקט מנהל תלם חורין, מנהל מרכז קלור; המנצח הוא יגאל שמואלוביץ; והמנצח של תזמורת לודוויגסבורג הוא רולנד האוג.

דפנה אברהמס, מנהלת הקשרים הבינלאומיים של המועצה: "שבוע של חזרות משותפות, שני קונצרטים ומלא חוויות הסתיימו. דומה כי ארוחת הפרידה מהמשפחות המארחות הייתה מרגשת במיוחד בפעם זו, כולל כמה דמעות שלא ניתן היה להסתיר. כולי תקווה שנוכל לחזור על החווייה המדהימה בקרוב. תודה לכל מי שלקח ולוקח חלק בחוויה ובמימושה".

גיורא זלץ, ראש מועצה אזורית הגליל העליון, אמר בערב הפרידה מד"ר האס: "כאשר אני מנסה לחפש את המשותף ואת המיוחד למנהיגות אמיצה, ישרה וערכית, אני מגיע למילה אחת שבשבילי היא מלת המפתח – השראה. היכולת לתת השראה לסביבה שלך, היכולת לעשות את האנשים סביבך טובים יותר. אתה, ד"ר האס, אדם ערכי, אדם ישר, פיך וליבך שווים. אני בטוח שזהו אושר גדול להסתכל אחורה, על המחוז אותו הובלת 24 שנים, לראות את השינוי הגדול, החיובי שקרה בו ולדעת שיש לך חלק בזה. אתה, ריינר האס, הצלחת כי אתה מנהיג שנותן השראה. אתה עושה את העולם למקום טוב יותר."

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: