יום שבת, 26 בספטמבר 2020, ח' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 058-4337220

מ.א. הגליל העליון בצפונט

הגליל

גיורא זלץ בשידור חי

ביום חמישי הקרוב תשודר תוכנית ברדיו קול גליל עליון בא ישתתף ראש מועצה אזורית הגליל העליון, גיורא זלץ, ויענה גם על שאלות של תושבים

פורסם בתאריך:


יוזמה חשובה של רדיו קול הגליל העליון ומועצה אזורית הגליל העליון. ראש המועצה, גיורא זלץ יגיע לאולפן הרדיו כדי להשתתף בתוכנית שתעסוק בעניינים הקשורים למועצה ולפעילותה. התוכנית תשודר בתדר 105.3 ביום חמישי הקרוב בשעה 16:00

בתוכנית הזאת זלץ גם יענה על שאלות של תושבים. כל תושב שרוצה להציג שאלה לראש המועצה צריך לפנות מראש לרדיו קול גליל עליון בכתב, להשאיר פרטים ומס' טלפון ולרשום גם את הנושא עליו אתם רוצים לדבר. במהלך השידור השדרנים של קול הגליל העליון ייצרו קשר עם הפונים ויעלו אותם לשידור. הפונים יקבלו גם תזכורת לכך לפני השידור.

זו הפעם השלישית שגיורא זלץ יתייצב באולפן קול הגליל העליון, אולם זו תהיה הפעם הראשונה שהתוכנית תועבר בשידור חי. בשתי הפעמים הקודמות התוכנית הוקלטה מראש. במועצה ובקול הגליל העליון מתכוונים להפוך את השידורים האלה למתכונת קבועה. 

הפרקטיקה הזו שבא ראש רשות מקומית משתתף בתוכנית ברדיו אזורי קיימת בארץ בכמה ערים ובכמה תחנות רדיו. כך למשל ראש עיריית נהריה השתתף בתוכנית ברדיו צפון שנקראת "אדוני ראש העיר", מיד אחרי השיטפון הגדול בנחל הגעתון, והיה צריך לענות על שאלות לא קלות שהפנו אליו התושבים.

לכאורה כל תושב יכול לפנות למועצה בצינורות המקובלים ולקבל תשובות לעניינים שמטרידים אותו, ולכן זו לא המטרה העיקרית של תוכנית רדיו עם ראש רשות מקומית. ההופעה של ראש רשות בתוכנית רדיו מאפשרת מתן תשובה לא רק לתושב הפונה, אלא לכלל התושבים שמאזינים לתוכנית. לכן חשוב גם שהתושבים יידעו שמתקיים שידור כזה, ויוכלו להאזין לו.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: