יום שבת, 08 באוגוסט 2020, י"ח אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

מ.א. הגליל העליון בצפונט

הגליל

הקלות בתשלומי הארנונה לעסקים בגליל העליון

בשורה מעודדת לעסקים – משרד הפנים אישר מתן הנחה בתשלום ארנונה. במועצה אזורית הגליל העליון כבר הודיעו כי בכוונתם לבצע את ההקלות

פורסם בתאריך:


סופה של סופת הקורונה המתרגשת עלינו אינו נראה באופק ובינתיים היא ממשיכה לזרוע הרס בכל מקום אליו היא מגיעה. המגזר העסקי הוא אחד המגזרים שנפגעו באופן הקשה ביותר ולכן פנו ראשי רשויות אל משרד הפנים בבקשה להקל על תשלומי הארנונה לעסקים.

למרבה השמחה, אישר משרד הפנים תקנות מפורטות למתן הנחה על תשלום ארנונה לחלק מהעסקים עבור החודשים: מרץ, אפריל ומאי. במחלקת הגבייה של מועצה אזורית הגליל העליון מתכוונים ליישם את התקנות בשובר המיסים הקרוב. כלומר, עסקים הזכאים להנחה זו, בהתאם לתקנות, יקבלו זיכוי בגין תשלום הארנונה לחודשים מרץ-אפריל-מאי בשובר הארנונה הקרוב.

איריס בן שלום, מנהלת מחלקת הגבייה במועצה אזורית הגליל העליון: "המגבלות שהוטלו בשל התפשטות הקורונה פוגעות קשות בעסקים רבים, קטנים כגדולים. כמועצה, אנו עושים כמיטב יכולנו על מנת להקל על בעלי העסקים, כמובן במסגרת מגבלות החוק. וכך, בהמשך להחלטתנו על דחיית תשלומי הארנונה לחודשים מרץ- אפריל-מאי, אנחנו שמחים על היענות המדינה לפניית ראשי הרשויות ועל ההחלטה להעניק הנחות על תשלומי הארנונה בחודשים המדוברים".

איריס בן שלום

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: