יום ראשון, 29 במרץ 2020, ד' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

מ.א. הגליל העליון בצפונט

הגליל

מהגליל העליון לאירוויזיון

לרה אקסלרוד מקיבוץ דן, בוגרת מרכז קלור למוסיקה ומחול בכפר בלום, משתתפת בהרכב הקולי שמלווה את נציג ישראל בתחרות האירוויזיון, קובי מרימי.

פורסם בתאריך:


במוצאי שבת הקרוב יעלה קובי מרימי להופיע בגמר האירוויזיון. יחד איתו יש להקה קולית שתלווה אותו בביצוע השיר. אחת הזמרות בלהקה היא לרה אקסלרוד מקיבוץ דן.

אקסלרוד, בת 27. היא עלתה מאוזבקיסטן וגדלה בקיבוץ דן. היא בוגרת מגמת תקשורת ורדיו בהצטיינות של בית הספר 'הר-וגיא'. את השכלתה המוסיקלית רכשה אקסלרוד במרכז קלור למוסיקה ומחול בכפר בלום.

היא למדה פיתוח קול והשתתפה במקהלת צליל של מרכז קלור. במקביל עבדה כשדרנית, מפיקה, טכנאית ועורכת מוסיקלית ברדיו 'קול הגליל העליון', שם זוכרים מאוד אותה מאוד לטובה.

צילום: רדיו קול גליל עליון

את שירותה הצבאי עשתה בלהקת חיל הים, ולאחר שהשתחררה העתיקה אקסלרוד את מקום מגוריה לתל אביב, והחלה לעשות חיל בעולם המוסיקה, הסרטים, וההפקות.

אקסלרוד מנהלת קריירה רב תחומית. היא מדבבת בסרטים, הן כדמות מדברת, והן כזמרת. כך למשל היא דיבבה את דמותה של ג'מימה ברווזת השלולית בסרט ההרפתקאות לילדים, פיטר ראביט.

את יכולותיה כזמרת הפגינה בהפקה החדשה של הסרט "היפה והחיה", שם השתתפה בקטעי השירה של פלומט, אהובתו של לומייר, שהפכה למאבק נוצות.

אבל אקסלרוד אינה רק אמנית מבצעת. היא גם בעלת כושר ניהולי והיא הוכיחה זאת בסדרה של הצגות ומופעים שבהם שימשה כמנהלת הפקה. כך למשל היא ניהלה את ההפקות של הצגת הילדים "השטותריקים", מופע "הופ! ילדות ישראלית", מופע של הזמר קובי אפללו, ומופעים של הסטנדאפיסטים רשף לוי ואבי גרייניק.

בסוף השבוע הקרוב תסמן אקסלרוד עוד ווי גדול בקריירה שלה מול קהל אלפים באולם בו יתקיים האירוויזיון, ומול מאות מיליוני צופים בטלוויזיה במדינות אירופה.

במרכז קלור למוסיקה בכפר בלום, מאוד גאים בהישגיה של אקסלרוד, ומציינים עוד בוגרת שמייצגת בגאווה את הגליל העליון, נוי רוזנברג מכפר גלעדי, נגנית חצוצרה שהופיעה בטקס הדלקת המשואות בהר הרצל ביום העצמאות בשבוע שעבר.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: