יום ראשון, 07 ביוני 2020, ט"ו סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

מ.א. הגליל העליון בצפונט

הגליל

פסטיבל "לא בשמים" יצא לדרך

אסף אמדורסקי שהיה אמור להופיע בפסטיבל נתקע בפקקים בגלל הפגנות המחאה של יוצאי אתיופיה. אלון אדר, תושב קיבוץ עמיר, החליף אותו בהצלחה רבה.

פורסם בתאריך:


פסטיבל "לא בשמים" נפתח השבוע בתל-חי בסדרת אירועים מרשימים. האירוע המוסיקלי הפותח של הפסטיבל – הופעת המחווה שלאסף אמדורסקי, שלומי שבן ויעל קראוס לשירי 'החלונות הגבוהים' – נתקל בבעיה, משום שאמדורסקי נתקע בפקקי הענק שנוצרו ברחבי הארץ ולא יכול היה להגיע. אולם, הדבר לא הרתיע את המארגנים, אשר הקפיצו בצו 8 את הזמר והיוצר המוערך אלון עדר, תושב עמיר, שהשתלב במופע באופן מעורר הערכה וזכה לתשואות רמות.

הפסטיבל יתקיים ברובו במכללת תל חי, כאשר חלק מהמופעים יתקיימו בחצר תל חי. זהו פסטיבל ברוח ישראלית, הכולל הרצאות בקשת של נושאים ביניהם: מחווה ליצירתו של עמוס עוז, מחווה לפרופסור ירמיהו יובל, לרונה רמון, דיונים על מיתוסים וגיבורי תרבות במלאת 100 שנה להתיישבות בתל חי ועוד.

בצד ההרצאות יתקיימו גם סיורים ברחבי הגליל וכן הופעות מוסיקליות, אירועי ספרות מיוחדים ומופעי תיאטרון. ביניהם נזכיר: שיחה עם יוכי ברנדס על ספרה "אדל", שיחה עם מיכה גודמן על ספרו החדש: "חזרה ללא תשובה", מפגש עם הזוג: פרופסור אסא כשר ואשתו נעמי כשר, מפגש ספרותי עם מתן חרמוני ועם אסף ענברי ועוד.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: