יום ראשון, 07 ביוני 2020, ט"ו סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

היי הג'יפ, היי הג'יפ

קבוצת 'סמלת' יבואנית רכבי JEEP אירחה 1000 לקוחות בחאן עין זיוון ברמת הגולן. בין הג'יפולוגים שהגיעו גם השחקן ויוצר הסדרה פאודה ליאור רז

פורסם בתאריך:


חברת 'סמלת', הפיקה אירוע מוטורי ענק של ארבעה ימים, בו ארחה בחאן התיירות בעין זיוון, מעל 1000 לקוחות של מותג הרכב Jeep -Camp Jeep  

camp jeep נערך לראשונה בישראל. באירוע השתתפו מגוון לקוחות מכל רחבי הארץ, ג'יפאים וותיקים בעלי רכבים קלאסיים ועד ללקוחות שהצטרפו למשפחת החברה רק בשנה האחרונה.

האירוע כלל טיולים במסלולים עוצרי נשימה ברמת הגולן, בשילוב קטיף דובדבנים בבוסתן בראשית, מופע אור קולי, פעילויות לילדים ומסלול עבירויות מיוחד אשר נבנה במיוחד עבור האירוע בעין זיוון.

דני איטליאנו, מנכ"ל חטיבת בפרימיום בקבוצת סמלת אמר: "אנחנו שמחים שהצלחנו ליצור אירוע שהתאים ל- DNA של המותג וכראייה הצלחנו לסגור את ההרשמה לאירוע במלואה, כבר בשבוע הראשון בה פורסמה. זכינו לתגובות מעולות מהלקוחות שהופתעו מרמת ההשקעה, החוויה הייחודית ויכולות הרכבים. זו התחלה של מסורת מדהימה למותג".

דיתי גולדשטיין, מנכ"לית תיירות עין זיוון, אמרה: "האירוע הופק ברמה גבוהה ביותר, בסטנדרטים בינלאומיים של דרישות ורמת אירוח כולל מזון, לינה וכן סלילת מכשולים ועביריות, ממש כמו באתרים בחו"ל.

"זה היה אירוע מסעיר ומרגש והעיד על יכולותיו של אתר התיירות בעין זיוון ברמת האירוח הגבוהה. אין ספק שחברת סמלת ומנכ"ל חטיבת הפרימיום של החברה דני איטליאנו עשו עבודה מקצועית, מרשימה ויוצאת מגדר הרגיל, שכל חברה יכולה ללמוד ממנה. האורחים נהנו מאוד וגם אנחנו".

בין הג'יפולוגים שהגיעו נראה גם השחקן ויוצר הסדרה המצליחה פאודה, ליאור רז, הנחשב לג'יפולוג נלהב והגיע לבדוק מקרוב את מסלול העביריות המיוחד ונהנה מכל רגע.

(צילומים: תיירות עין זיוון)

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: