יום ראשון, 29 במרץ 2020, ד' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

הקורונה לא הפריעה לתערוכת התיירות

בתערוכת התיירות IMTM 2020 שמתקיימת בימים אלה בגני התערוכה היה ביתן מרשים של קצרין העתיקה. גם בהלת הקורונה לא הפריעה ונציגים מ-50 מדינות ביקרו בביתן.

פורסם בתאריך:


בהלת הקורונה שהשתלטה על העולם בשבועות האחרונים פגעה בראש ובראשונה בענף התיירות. קשה לאמוד את הנזק ונדמה שהגרוע מכל עדיין לפנינו. אבל מתישהו המשבר הזה יחלוף, ומי שרוצה להיות על המפה התיירותית צריך להכין את עצמו לבאות. לכן נשלחה נציגות מרשימה של פארק קצרין העתיקה לתערוכת התיירות, IMTM 2020 שמתקיימת בימים אלה בגני התערוכה בתל אביב

פארק קצרין העתיקה הופיע בתערוכת התיירות, כחלק ממתחם התיירות של "הרשות לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל" לתיירות גלילית. עובדי הפארק והמנכ"ל, אבינועם ברויאר, בראשם, לא חסכו בתיאטרליות והתלבשו במיטב מחלצותיהם התואמות לתקופת התלמוד. הם שרו ורקדו בתופים ובמחולות, וגם הכינו פיתות מקמח מלא, עם לבאנה וזיתים משובחים, שהגישו למבקרי התערוכה.

תערוכת התיירות – IMTM 2020 שמתקיימת זו השנה ה-26, הייתה הפעם גדולה יותר, מרהיבה יותר והתפרסה על שני ביתנים במתחם Expo, ביתן 1 וביתן 2, וזאת כתוצאה מגידול בתנועה תעופתית ותיירותית. כ- 50 מדינות מאירופה, אסיה, אפריקה, אמריקה הלטינית ואוסטרליה לקחו חלק בתערוכה, שמהווה מקום מפגש שנתי, עיקרי ואירוע הדגל של ענף התיירות הישראלי והבינלאומי, המשלבת ומפגישה בין התייר הישראלי, עמיתיו ולקוחותיו מחו”ל והקהל הרחב.

ראש המועצה המקומית קצרין, דימי אפרצב, נכח בתערוכה ואמר: "התרשמתי מאוד מההתעניינות הרבה דוכן קצרין יצר, רבים ניגשו לדוכן והדינמיקה סביב הפארק הייתה משמעותית. שמחתי לראות כיצד מנהל הפארק, אבינועם והצוות המקסים שלו מציגים  את הפארק בדרך הראויה והמתאימה למקום, תוך הרחבת קשרים ושיתופי פעולה.

דימי אפרצב עם מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי

"אני מקווה שההשתתפות ביריד תביא עלייה בכמות המבקרים, דבר שיאפשר מינוף לעסקי התיירות בעתיד הקרוב. מהופעה ניסיונית זאת נלמד את הכדאיות להמשך וגם נשקול אפשרות להרחיב הפעילות בשיתוף עסקי התיירות הפעילים בקצרין".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: