יום שישי, 28 בפברואר 2020, ג' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

הרוגה ופצועים בתאונה קשה בצפון הגולן

משאית סמי טריילר התנגשה ברכב פרטי בצומת בראון בכביש 98 דרומית לקיבוץ אלרום. אישה נהרגה, ויש גם פצועה קשה ועוד שלושה פצועים במצב בינוני עד קל

פורסם בתאריך:


בשעה 11:48 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירדן על תאונת דרכים בכביש 98 סמוך לצומת בראון. משאית סמי טריילר, שהובילה מכבש כבישים, התנגשה בעוצמה ברכב פנאי מסוג ניסן XTRAIL  המשאית פגעה בצידו הימני של הרכב הפרטי.

חובשים ופראמדיקים של מד"א הגיעו  למקום והעניקו טיפול רפואי ל 5 פצועים בדרגות פציעה שונות, בהם 2 מחוסרי הכרה. עקב מצב הפצועים הוזעק מסוק מד"א הוזנק לאירוע.  כוחות של מכבי אש שהגיעו למקום ביצעו חילוץ של שני לכודים מתוך הרכב באמצעות כלים פניאומטים.

על פי דיווח מד"א היו בתאונה 6 נפגעים. תוך כדי מתן הטיפול הרפואי פראמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע את מותה של אישה כבת 40 שחולצה מהרכב ללא סימני חיים. במקביל בוצעו פעולות החייאה בפצועים נוספים, גבר כבן 40 שתי נערות בגילאי 15-17 אחת מהן עם פגיעה רב מערכתית, וילד בן 10.  מסוק מד"א נחת בזירת התאונה.

הפאראמדיקית, איבון פריימן לוין סיפרה: "כשהגענו למקום התאונה, 4 מנוסעי הרכב היו מחוץ לרכב ו-2 פצועות היו לכודות בתוכו. בסיוע כוחות הכיבוי שגררו את המשאית אחורה התאפשרה לנו גישה ל 2 הלכודות. אישה כבת 40 שישבה לצידו של הנהג הייתה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה.

"נערה שישבה מאחוריה, הייתה מחוסרת הכרה ותוך כדי פעולות החילוץ המורכבות של לוחמי האש הנשמנו אותה, לאחר החילוץ מצבה הדרדר ובוצעו בה פעולות החייאה מתקדמות שהצליחו לייצב את מצבה, וכאשר ליבה שב לפעום היא הועברה למסוק צבאי שנחת בסמוך ופינה אותה לבית החולים במצב קריטי". 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: