יום חמישי, 02 באפריל 2020, ח' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

כך הצילו את ראייתו של השוער מקצרין

ראייתו של שחקן הכדורגל הצעיר, עומר בן חיים מקצרין, ניצלה בזכות ניתוח במרכז הרפואי זיו. בקרוב הוא יחזור לעמוד בין קורות השער של קבוצתו

פורסם בתאריך:


ראייתו של עומר בן חיים, שוער בקבוצת הכדורגל של קצרין, שבה אליו לאחר ניתוח מיידי שביצע בו מנהל מחלקת העיניים של המרכז הרפואי זיו, ד"ר אוצם חסיד.

עומר בן 14, נפצע בעינו השמאלית כתוצאה מכדור שפגע בו בעוצמה רבה במהלך משחק בליגת הנערים. זה קרה בסמוך לכניסת השבת. ד"ר אוצם חסיד שהה באותה העת בארוחת השבת עם משפחתו, והוזעק במהלכה כדי לטפל בעומר.

כתוצאה מפגיעת הכדור בעינו, הבדיקות העלו כי הרשתית נפגעה ונפרדה מחלקה האחורי של העין. הדבר הוביל באופן מיידי לירידה משמעותית ביכולתו של הנער לראות בעינו השמאלית, מה שיכול היה להוביל לעיוורון קבוע במידה ולא היה מטופל במהירות. לאחר הטיפול הראשוני, הוא נותח והרשתית הוצמדה בחזרה לחלקה האחורי של העין.

מנהל מחלקת עיניים במרכז הרפואי זיו ד"ר אוצם חסיד סיפר: "זו היתה חבלה קשה מאוד. אולי הכי קשה שאליה נחשפתי כתוצאה מפגיעת כדורגל בעין. הפגיעה הזו יכולה היתה לסכן את ראייתו של עומר לתמיד. ביצענו ניתוח מורכב שהצליח ובכך הצלנו את הראייה בעין השמאלית. עומר ימשיך להיות אצלנו במעקב ואני צופה להמשך שיפור במצב העין".

ד"ר אוצם חסיד מטפל בעינו של עומר

עומר שנכח השבוע במרכז הרפואי זיו לצרכי ביקורת לא שכח להודות לצוות הרפואי שטיפל בן ובראשו ד"ר אוצם. "כשספגתי את הכדור בעין חשבתי מיד שהתעוורתי", סיפר עומר. "ראיתי בהתחלה רק צבע לבן ולאחר מכן שחור ובסוף אדום.

"זכיתי לטיפול צמוד מהצוות הרפואי של זיו שלא עזב אותי לרגע. קיבלתי את הראייה שלי בחזרה ועל זה אני מודה לכל מי שטיפל בי במסירות ובמקצועיות",

בינתיים עומר מתאושש מהפציעה והניתוח, ובקרוב הוא יחזור לעמוד בין הקורות של קבוצת הנערים מקצרין.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: