יום חמישי, 06 באוגוסט 2020, ט"ז אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

מיליון בלונים בכל העולם וגם בקצרין

אביטל וניר שכטר מקצרין, אמני בלונים בעלי מוניטין בינלאומי, השתתפו במיזם חובק עולם של אמני בלונים, ועיצבו יצירת בלונים יפהפיה, כדי להביע סולידריות ולנסוך אופטימיות בימים הקשים של המאבק בנגיף הקורונה

פורסם בתאריך:


השבוע השתתפו אביטל וניר שכטר, תושבי קצרין, מ"בלוני ניר - עולם של בלונים שלא הכרת", בפרויקט בינלאומי שנקרא ,One Million Bubbles, בו משתתפים אלפי אמני בלונים מכל העולם.

כל אמן בלונים שמשתתף במבצע אמור לעצב יצירה אופטימית ושמחה ולמקם אותה מחוץ לביתו, כדי לשמח את העוברים ושבים, ולהחזיר קצת חיוך בתקופה מורכבת זו, שבה בכל העולם מתמודדים מול הסכנה של נגיף הקורונה.

כך עשו גם אביטל וניר שכטר שעיצבו יצירה המזכירה קשת בענן, קשת שמסמלת יציאה מהמשבר, ממש כמו הקשת שראה נח בתיבה בתום המבול.

אביטל וניר מסכמים: "בחרנו להצטרף למעל 1,600 אמני בלונים מכל רחבי העולם ולעצב יצירת בלונים משמחת בשכונה מתוך מטרה להפיץ שמחה ולהעלות חיוכים על פני העוברים ושבים בתקופה מאתגרת זו. כל המשפחה התגייסה למאמץ והתוצאה לפניכם. מקווים שאהבתם".

ניר שכטר, תושב קצרין הקים את בלוני ניר בשנת 1998. הכל התחיל מאהבה של נער בן 17 לעולם הבלוני, שהיה עוד בחיתוליו בשנים אלו. מאז הספיק ניר לרכוש תואר בבלונים (CBA-Certified Balloon Artist)  

אל העסק הצטרפה אביטל, כשהכירה את ניר במהלך מופע בלונים. כיום ניר ואביטל נשואים+3 , שניהם בעלי תואר CBA והינם אמני בלונים בינלאומיים, אשר משתתפים ומתחרים בכנסי בלונים בארץ ובעולם.

תמונות: צילום פרטי

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: