יום ראשון, 27 בספטמבר 2020, ט' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

מתחם חדש בחרמון לחובבי האקסטרים

מתחם חדש ומורחב לפעלולי שלג (SNOW PARK) מוקם בימים אלה בחרמון לקראת עונת הגלישה הקרובה. עבודות התשתית בעיצומן, ובהנהלת האתר מקווים לחורף מושלג לפחות כמו בעונה שעברה

פורסם בתאריך:


צילום: אורי מגנוס

צוות אתר החרמון עומל במרץ על הכנת האתר לקראת עונת השלג הקרבה, ולגולשי הסקי המקצועיים יש סיבה טובה לחייך. השנה מתחם ה- SNOW PARK יהיה חלק אינטגרלי של ההר. בימים אלה מבוצעות עבודות התשתית לבנייתו במפלס העליון.

בחורף שעבר, שהיה רווי בשלג, נבנה מתחם SNOW PARK משלג שנערם לצורך זה. המתחם הוקם בליווי מומחה סלובני שהוזמן לארץ במיוחד. המתחם הזה זכה להצלחה רבה בקרב הגולשים, ולכן החליטה הנהלת האתר לבנות מתחם קבוע.

העבודות כוללות בניית סוללות עפר כהכנה למקפצות לגולשים מנוסים המיומנים בקפיצות. סוללות עפר אלו יאפשרו את פתיחת ופעילות הפארק גם בתקופות בהן יש מעט שלג לגלישה. כמו כן יוצבו בפארק קיקרים ובוקסים (מתקנים נוספים לקפיצות וגלישה על השלג). 

החידוש הזה מצטרף לחידוש נוסף והוא רכבל קרוניות חדש, שנבנה במהלך הקיץ, ואמור לשמש את הגולשים, וגם את שאר הנופשים בהר. הרכבל החדש יוכל להסיע כ- 2400 איש בשעה, לעומת הספק הרכבל הישן כ- 700 איש בשעה, וזה אמור לקצר מאוד את זמן ההמתנה לפני העליה לרכבל.

אחרי ההשקעה הרבה שנעשתה באתר החרמון במהלך הקיץ, בהנהלת האתר מקווים שהחורף הקרוב לא יכזיב וירד מספיק שלג כמו בעונה שעברה, כך שחובבי הפעלולים יוכלו ליהנות ממתחם SNOW PARK, מורחב ומשופר.

מכיוון שמדובר בספורט אקסטרים, חשוב להזכיר בעניין זה גם את נושא הבטיחות. הנהלת אתר החרמון מחייבת את כל מי שמבצע פעלולים במתקן לחבוש קסדה, אבל ממליצה גם על מגיני ברכיים ומרפקים, כמו שמקובל גם במתקני פעלולים של רולרבליידס או סקייטבורד.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: