יום שישי, 28 בפברואר 2020, ג' אדר ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

שומרים על הרמה

חברת התחבורה "רמה" של המועצה האזורית גולן, דורגה במקום הרביעי בטיב השירות מבין 15 חברות התחבורה הציבורית בארץ, זאת במסגרת דו"ח שהוכן על ידי משרד התחבורה

פורסם בתאריך:


הרשות לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה מקיימת בדיקות תקופתיות של טיב השירות הניתן לנוסעים בחברות התחבורה הציבורית הפועלות בארץ. הבדיקות כוללות  עמידה בלוחות זמנים, אוטובוס מורשה והתאמת האוטובוס לקו, מתבצעת בקרה לאורך המסלול: יציאה מתחנות מוצא, שילוט הקו ובקרה באוטובוס, תשתיות, שירות לקוחות ומידע לציבור.

בבדיקה האחרונה שמתייחסת לשנת 2019 דורגה חברת התחבורה "רמה" של המועצה האזורית גולן במקום הרביעי מתוך 15 חברות תחבורה ציבורית הפועלות בארץ. מדובר בהישג נאה עבור חברת תחבורה שפועלת באזור הפריפריה.

חברת רמה פועלת במודל תפעולי ייחודי בו נעשה שילוב של אוטובוסים רגילים עם אוטובוסים צהובים השייכים למחלקת התחבורה של המועצה האזורית. המודל הזה מאפשר לחסוך בהוצאות. כך למשל אוטובוס שאוסף תלמידים מצפון הגולן לבית ספר הר וגיא, אוספים גם נוסעים רגילים, שמעוניינים להגיע לקרית שמונה.

חברת רמה החלה לפעול בשנת 2011 כזרוע של החברה הכלכלית של המועצה האזורית גולן. היא הביאה למהפכה בתדירות קווי האוטובוס בגולן, שעד לאותה תקופה היתה דלילה ביותר  החברה מפעילה כ- 31 אוטובוסים בחברת "רמה" ו- 15 אוטובוסים צהובים של המועצה. מספר נסיעות התחבורה הציבורית בגולן עומד על כ 340 נסיעות ביום מעל 8800 נסיעות מדי חודש.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: