יום חמישי, 06 באוגוסט 2020, ט"ז אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

תנופת בניה ברובע חן בקצרין

בעוד ארבעה חודשים יתחיל אכלוס 51 דירות בפרויקט MY" קצרין" של חברת "גלעד מאי". התנאים האטרקטיביים הביאו לביקוש גבוה

פורסם בתאריך:


ארבעה חודשים בלבד לקראת אכלוס פרויקט המגורים my קצרין אשר נבנה ברובע חן (רובע 10) , מודיעה החברה המשווקת והמקימה גלעד מאי, כי היא יוצאת במכירה מיוחדת הכוללת מסלול מימון 20-80.

מדובר בתשלום של 20% בלבד מערך הדירה עם החתימה על החוזה והשלמת 80% מערכה במסירה. כך למשל, על דירת 4 חדרים ישלמו הרוכשים סכום התחלתי של 179,000 ₪ בלבד.

פרויקט המגורים my קצרין אשר כאמור בנייתו תסתיים בתוך חודשים ספורים יכלול 51 דירות מיוחדות בבניה נמוכה של 2 קומות בלבד, דירות גן ודירות גג וכן קוטג'ים בסטנדרטים הגבוהים ביישוב. הפרויקט מוקם בצמוד לפארק הירוק ורחב הידיים המתוכנן לקום ברובע חן וישתרע על פני עשרות דונמים.        

הדירות בפרויקט נמכרות בהחל מ 895,000 שקלים לדירת גג 4 חדרים, בגודל 114 מ"ר + 15 מ"ר מרפסת והחל מ 995,000 שקלים לדירת גן 5 חדרים בגודל 125 מ"ר +כ- 140 מ"ר של גינה.

לדברי גלעד יפרח מנכ"ל חברת גלעד מאי: "מאז יצאנו לדרך ניכר כי לפרויקט היתה ועודנה התעניינות רבה הן מצד משקיעים והן מצד תושבי הסביבה, שכן מדובר בסגנון מגורים חדש – דירות מרווחות אך אינטימיות הנבנות בסביבת צמודי קרקע בסטנדרט גבוה ובלתי מתפשר.

"הפרויקט מציע למתעניינים ליהנות ממגורים בשכונה ירוקה עם נוף מרשים המשקיף אל הכנרת. השכונה מאופיינת ברובה בבתים פרטיים וצמודי קרקע, אך עם יתרונות של איכות ונוחות של דירת מגורים מרווחת בעלת מפלס אחד בלבד בסטנדרט גבוה המשתווה לבנייה במרכז הארץ ובמחיר אטרקטיבי במיוחד".

ראש המועצה המקומית קצרין, דימי אפרצב, אומר כי מדובר בפרויקט שהצעדים הראשונים שלו החלו לפני כ-5 שנים, וכעת הוא קרוב לסיום. "זיהינו שיש ביקוש למגורים בקצרין כבר אז, אבל לא היה היצע של דירות. לכן פעלנו וקידמנו את הבניה ברובע חן, וכך זה יימשך גם ברבעים הנוספים שייבנו".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: