יום חמישי, 02 באפריל 2020, ח' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

גולן וקצרין בצפונט

גולן קצרין

תצביעו בקלפי ובואו לנווט בגולן

בענף התיירות בעין זיוון מציעים לנצל את יום הבחירות למשחק ניווט, לפני או אחרי ההצבעה בקלפי. המשתתפים ינווטו ויצטרכו לפתור חידות, למלא משימות, ולפענח כתב סתרים. אחרי כל זה תישאר למנווטים רק עוד חידה אחת לא פתורה, מה יהיו תוצאות הבחירות

פורסם בתאריך:


יום הבחירות הוא יום שבתון, והוא הזדמנות טובה לצאת לחיק הטבע בהנחה שעניין ההצבעה בקלפי מצריך חצי שעה לכל היותר, ואפשר לנצל את כל שאר היום למשהו מועיל ומהנה. 

בתיירות עין זיוון מציעים פעילות מיוחדת  ביום הבחירות (2.3), משחק ניווט סובב עין זיוון לכל המשפחה, המשלב חידות, כתב סתרים, פענוח, מפות ומילוי משימות, תוך היכרות עם צפון רמת הגולן. אורחי כפר הנופש עין זיוון ומטיילים ברחבי הגולן מוזמנים להשתתף במשחק הניווט.

הפעילות הזו נקראת "משחק ניווט סובב עין זיוון", במהלכה המשתתפים מקבלים מפת ניווט וחוברת מפורטת, פותרים את החידות ונוסעים בין האתרים על פי פתרון החידה. המשחק מאפשר לציבור הרחב, להכיר את אזור צפון הגולן, לפתח כישורי ניווט עצמאיים ולקיים גיבוש בין המשתתפים באופן חווייתי. 

המשחק מתחיל בכפר הנופש עין זיוון הממוקם דרומית להר אביטל, בגובה של 960 מטרים מעל פני הים וכ־2 ק"מ מערבית לעמק קונייטרה. כל משתתף מקבל חוברת מפורטת באמצעותה הוא עובר מתחנה לתחנה, באופן עצמאי, עם פתרון החידות. בתום שמונה התחנות, מגיעים לנקודת הסיום וחוזרים לכפר הנופש.

מנהלת תיירות עין זיוון, דיתי גולדשטיין אומרת: "יום הבחירות מהווה הזדמנות מצוינת לממש את זכותנו הדמוקרטית ולאחר מכן לטייל ברחבי צפון הגולן הצבעוני והמלבלב. אנו שמחים להציע לקהל הרחב פעילות משפחתית מגבשת המשלבת היכרות עם האזור".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: