יום חמישי, 04 ביוני 2020, י"ב סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חצור הגלילית בצפונט

חצור הגלילית

מדוע לא נעשתה חפיפה מסודרת?

5 בעלי תפקידים מרכזיים בתחום החינוך בחצור הגלילית פרשו מעבודתם, ועדיין לא מונו מחליפים. באופוזיציה תוקפים את ראש המועצה, שמעון סוויסה, על חוסר מוכנות לקראת שנת הלימודים, וסוויסה משיב ששנת הלימודים תיפתח באופן מופתי

פורסם בתאריך:


שבוע לפני פתיחת שנת הלימודים, ובחצור הגלילית התפתח עימות בעקבות פרישתם מעבודה של 5 בעלי תפקידים באגף החינוך. על פי המידע שמסר חבר המועצה, גילי ברמי זוהי תמונת המצב:  מנהל אגף החינוך, יוסי עמר, התפטר, מנהלת פרויקטים חינוכיים התפטרה. השרות הפסיכולוגי נסגר, עקב פרישתם של שתי פסיכולוגיות, קב"ס ( קצין ביקור סדיר ) הוצא לפנסיה. ומנהלת יחידת הנוער ( מרכז מורנו) התפטרה.

ברמי מותח ביקורת חריפה על המצב שנוצר ואומר: "אני פונה לראש המועצה שמעון סויסה ולממונה על החינוך מיכאל קבסה, האם כך פותחים שנת לימודים? האם אנו כתושבים מסכימים בכלל לביזיון שנוצר כחודש לפני פתיחת שנת הלימודים?

"אני קורא לתושבים אל תשבו בשקט ואל תתנו לאחראים שנבחרו להרוס את עתיד ילדנו , אנו אומרים עד כאן אתם לא מסוגלים!! שימו את המפתחות ותלכו".

ראש המועצה, שמעון סוויסה משיב ואומר: "מנהל אגף החינוך עדין מועסק עי המועצה, מחליפו מונה מנכל המועצה , עד להוצאת מכרז וקליטת מנהל חדש לגבי שירות פסיכולוגי, פורסמו שני מכרזים, ועדת בחינה מתוכננת בימים הקרובים לבחור. מנהלת תחום הנוער עדין עובדת. אנחנו עובדים סביב השעון לקראת פתיחת שנת הלימודים, כרגע הכל מתבצע כשורה, ושנת הלימודים תיפתח באופן מופתי".

הדברים האלה לא משכנעים את גילי ברמי, שמבהיר: "לגבי מנהל אגף החינוך, יוסי עמר, אני יודע שמתחילת אוגוסט הוא כבר לא מגיע למשרדי המועצה. לגבי כל השאר, אני לא מבין מדוע אנחנו צריכים להגיע לתחילת שנת הלימודים מבלי שנעשתה חפיפה מסודרת עם בעלי התפקידים החדשים שאמורים להתמנות. למה אנחנו נתקעים שבוע לפני תחילת שנת הלימודים, כשתפקידי מפתח באגף החינוך אינם מאויישים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: