יום שבת, 06 ביוני 2020, י"ד סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

חצור הגלילית בצפונט

חצור הגלילית

שלחו אדם עם מוגבלות שכלית לבצע האזנת סתר

אדם בעל מוגבלות שכלית נתפס על חם כשהוא מבצע האזנת סתר במטה הבחירות של המועמד לראשות המועצה המקומית חצור הגלילית, שאול כמיסה. האיש הודה שהוא נשלח לבצע זאת על ידי אחד מפעיליו של ראש המועצה המכהן, שמעון סוויסה.

פורסם בתאריך:


בבחירות בחצור הגלילית ישנם שני מועמדים לראשות המועצה המקומית, ראש המועצה המכהן, שמעון סוויסה, וראש המועצה לשעבר, שאול כמיסה. הקרב, כך אומרים אנשים המעורים בנעשה, צמוד, ולכן המתח גובר.

המתח הזה מוביל גם למעשים שיש בהם משום עבירה על החוק. זה מה שקרה אתמול בערב. המועמד לראשות המועצה, שאול כמיסה, קיים ישיבת היערכות לקראת יום הבחירות, במטה הבחירות שלו.

במחנה של ראש המועצה המכהן, שמעון סוויסה, היו להוטים מאוד לדעת מה מתכננים במטה של כמיסה, והחליטו לשלוח מישהו שיקליט בסתר את הנאמר בישיבה.

אחיו של שאול כמיסה, יורם כמיסה, גילה שעל גרם המדרגות, סמוך לחדר בו התנהלה הישיבה, מסתתר בחור צעיר עם טלפון נייד, ומנסה להקליט את מה שנאמר בישיבה. אותו בחור סובל ממוגבלות שכלית, ולכן לא ניתן לחשוף את זהותו. הוא היה לבוש בחולצה שעליה לוגו של קמפיין הבחירות של סוויסה.

יורם כמיסה ניסה לדובב את הבחור, ולשאול אותו מה הוא עושה על גרם המדרגות עם טלפון נייד, הבחור לא דיבר, הוא נענע בראשו לשלילה, בסופו של דבר הוא עזב את המקום.

יורם כמיסה החליט להגיש תלונה במשטרה על האזנת סתר. התלונה אינה מכוונת כנגד אותו בחור שביצע את ההאזנה, משום שהוא מוגבל שכלית. אלא כנגד אלה ששלחו אותו לבצע את המעשה. לדברי יורם כמיסה יש לו אינדיקציות טובות שמדובר באנשים מהמטה של סוויסה, שיזמו את המעשה הזה. 

שמעון סוויסה התבקש להגיב על המקרה, אך לא עשה זאת עד לפרסום כתבה זו. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
2
כתבה
איציק | 00:48   12.11.18
1
מידע חשוב.
מכיר את סויסה | 00:13   31.10.18