יום שלישי, 07 ביולי 2020, ט"ו תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 058-4337220

מ.א. מרום הגליל בצפונט

כתבות על הנעשה במועצה האזורית מרום הגליל

האב לעסקים, גם בפארק התעשיה דלתון

המועצה האזורית מרום הגליל תקים ותפעיל מתחם עבודה האב משותף לבעלי עסקים קטנים ויזמים בפארק תעשייה דלתון

פורסם בתאריך:


כולם רוצים להיות חלק מהתנופה של ההייטק במדינת ישראל. ההייטק הפך לקטר שמוביל את הצמיחה הכלכלית במדינה, ולא לחינם נחשבת ישראל לאומת הסטאטאפ.

האופנה החדשה היא הקמת האב ( HUB ) שהוא מתחם עבודה משותף לבעלי עסקים קטנים ויזמים. בקרית שמונה עושים את זה עכשיו, וגם במועצה האזורית מרום הגליל החליטו שהם רוצים האב כזה אצלם. ההאב של מרום הגליל יוקם בפארק תעשייה דלתון. פארק שהתפתח מאוד בשנים האחרונות.

ראש המועצה האזורית מרום הגליל ויו"ר פארק תעשייה דלתון,  עמית סופר, התייחס להקמת ההאב ואמר: "אנו מאמינים כי הקמת פרויקט חשוב זה יתרום רבות להגדלת הצמיחה הכלכלית לעסקים קטנים ולצמצום פערי ההזדמנויות מהמרכז,  וזאת על ידי מתן פלטפורמה אשר תעודד את צמיחת ההון האנושי ותעניק הכוונה ותמריצים ליזמים ועצמאיים קטנים בתחומה".

ההאב צפוי להעניק למשתמשים בו סביבת עבודה מתקדמת אשר תכלול בין היתר: עמדות עבודה משרדיות מתקדמות, פלטפורמות מגוונות להעניק ולשווק מגוון רחב של שירותים עסקיים ללקוחות פוטנציאליים, שירותי ייעוץ והכוונה עסקית, שירותי גיוס מימון, הכשרות וכן אמצעים וכלים מעשיים לפיתוח עסקי, אשר יתרמו רבות ליזמים ועסקים צעירים וקטנים מהמועצה להתפתח ולהתרחב עסקית ואישית.

במועצה האזורית מרום הגליל יש קושי כפול בתחום הפיתוח העסקי והטכנולוגי, האחד, מרחק ממרכז הארץ, והשני, פיזור גדול של ישובים שמרוחקים יחסית זה מזה. ההאב בפארק דלתון אמור להקטין את הקשיים האלה.

בהתייחס לזה נאמר בהודעה מטעם המועצה האזורית מרום הגליל: "אנחנו ממוקמים בפריפריה הגאוגרפית של מדינת ישראל – אשכול פריפריאלי 3, בסמוך לקו הגבול בצפון עם לבנון, המרחק הגאוגרפי מהמרכז מקשה על בעלי העסקים הקטנים ויזמים צעירים להתפתח מבחינה עסקית וכלכלית.

"המועצה מתכוונת לשים דגש על בעלי עסקים ויזמים אשר מפעילים עסקים ויוזמות מרחוק ולכן הפרויקט יכול לסייע ולעודד את אוכלוסייה זו מבחינה עסקית ולעזור בצמצום הפערים מהמרכז".


 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: